Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Amatu konkursu ziņas
Valsts un pašvaldību institūcijas publicē uzaicinājumus uz vakantajām amata vietām, augstskolas - uz akadēmisko amatu vakancēm. Pēc konkursa noslēguma atsevišķi iesniedzēji publicē arī informāciju par konkursa rezultātu.
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2018/182.AKK15): amata konkurss. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 13.09.2018., Nr. 182 (6268) https://vestnesis.lv/op/2018/182.AKK15

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Vakance: Akadēmiskais amats
Latvijas Universitāte...

Vēl šajā numurā

13.09.2018., Nr. 182 (6268)

OP 2018/182.AKK15
RĪKI

Amatu konkursu ziņas: Šajā laidienā 22 Pēdējās nedēļas laikā 8 Visi

No 2019. gada 1. janvāra sadaļā “Amatu konkursi” informācija vairs netiek publicēta līdzšinējā apjomā. To paredz grozījumi Valsts civildienesta likumā, pārtraucot konkursu uz vakanto ierēdņu amatu un to rezultātu oficiālo publikāciju “Latvijas Vēstnesī”.
Plašāk par izmaiņām
Vakanču portāls

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Amata konkurss

Amatu konkursu ziņas

Amata konkurss

Izglītības un zinātnes ministrija atkārtoti izsludina atklātu konkursu uz Struktūrfondu departamenta vecākā eksperta valsts civildienesta ierēdņa amatu (uz noteiktu laiku)

Amata mērķis:

Eiropas Savienības struktūrfondu plānošanas, ieviešanas un uzraudzības nodrošināšana 2014.-2020.gada plānošanas periodā Izglītības un zinātnes ministrijas atbildībā esošajās jomā.

Galvenie amata pienākumi:

- atbilstoši Struktūrfondu departamenta kompetencei izstrādāt tiesību aktu projektus, politikas plānošanas dokumentus vai piedalīties to izstrādē, kā arī sniegt atzinumus par tiesību aktu projektiem un plānošanas dokumentiem, lai nodrošinātu struktūrfondu vadības, kontroles un uzraudzības prasību ievērošanu

- nodrošināt specifiskā atbalsta mērķa rezultātu sasniegšanas uzraudzību, tai skaitā iznākuma un rezultāta rādītāju sasniegšanu, analizēt specifisko atbalsta mērķu ieviešanas progresu, sniegt priekšlikumus izpildes uzlabošanai, kā arī piedalīties ikgadējo Eiropas Savienības fondu investīciju finanšu un sasniedzamo rezultātu plānu izstrādē

- sagatavot analītisku un apkopojošu informāciju par struktūrfondu specifisko atbalsta mērķu ieviešanas progresu

- nodrošināt struktūrfondu 2007.-2013.gada plānošanas perioda pēc uzraudzību Izglītības un zinātnes ministrijas atbildībā esošajās aktivitātēs

- koordinēt datu uzkrāšanu un apkopošanu, t.sk. datu ievadi un datu kvalitātes pārbaudi struktūrfondu un Kohēzijas fonda vadības informācijas sistēmā, ministrijas projektu vadības informācijas sistēmā un Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmā 2014.-2020.gadam

Prasības pretendentiem/-ēm:

- atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām

- augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība

- pieredze darbā valsts pārvaldē (ilgāka par 1 gadu)

- pieredze darbā ar struktūrfondu vai citu līdzvērtīgu atbalsta instrumentu plānošanu, vadību vai uzraudzību (ilgāka par 1 gadu)

- pieredze politikas plānošanas dokumentu un/ vai analītisku pārskatu izstrādē

- angļu valodas zināšanas līmenī, kas ļauj amata pienākumu izpildē izmantot dokumentus un literatūru svešvalodā

- zināšanas par struktūrfondu specifisko atbalsta mērķu īstenošanas uzraudzību

- zināšanas par izglītības un zinātnes sektoru, tā vajadzībām

- zināšanas par valsts pārvaldes iestādes darbības pamatprincipiem

- spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu, informācijas apkopošanas un analizēšanas prasmes

- prezentācijas, sadarbības un komunikācijas prasmes

Ministrija piedāvā:

- iespēju veikt atbildīgu un interesantu darbu profesionālā kolektīvā valsts pārvaldē

- mēnešalgu līdz 1647 euro (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei; amats klasificēts 44.amata saimes III B līmenī, 12.mēnešalgu grupa)

- sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, stājoties amatā

- labus darba apstākļus Rīgā, Smilšu ielā 7

Iesniedzamie dokumenti:

- motivēta pieteikuma vēstule, kurā lūdzam aprakstīt pieredzi darbā valsts pārvaldē, pieredzi darbā ar struktūrfondu vai citu līdzvērtīgu atbalsta instrumentu plānošanu, vadību vai uzraudzību, kā arī pieredzi politikas plānošanas dokumentu un/ vai analītisku pārskatu izstrādē, norādot periodu (ja pieteikuma vēstulē nav aprakstīta norādītā pieredze, konkursa komisija uzskata, ka pretendentam nav šādas pieredzes)

- CV (vēlams sagatavot atbilstoši Europass CV standarta formai)

- izglītības dokumentu kopijas (pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, jāpievieno dokuments par izglītības akadēmisko atzīšanu Latvijā)

Pretendentiem/-ēm pieteikties 10 (desmit) dienu laikā no paziņojuma publicēšanas oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" iesniedzamos dokumentus:

- nosūtot pa pastu vai iesniedzot personīgi Izglītības un zinātnes ministrijas Personālvadības nodaļai (Vaļņu iela 2, 407a.kabinets, Rīga, LV-1050)

- nosūtot uz e-pasta adresi konkursi@izm.gov.lv ar norādi "Struktūrfondu departamenta vecākais eksperts"

Informējam, ka amata konkurss noritēs divās kārtās šādi:

- pirmajā kārtā notiks amata pretendentu iesniegto dokumentu atbilstības un pieteikuma vēstulē sniegtās informācijas saturiskā izvērtēšana

- otrajā kārtā iekļuvušie pretendenti tiks aicināti uz darba interviju, kuras laikā tiks izvērtēta katra pretendenta piemērotība noteiktajām prasībām

Piesakot savu kandidatūru vakantajam valsts civildienesta ierēdņa amatam, amata pretendents apliecina, ka atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām.

Pēc konkursa pirmās kārtas, sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuru kandidatūras tiks izvirzītas konkursa otrajai kārtai!

Pamatojoties uz Fizisko personu datu apstrādes likuma 25.pantu, Izglītības un zinātnes ministrija informē, ka:

- jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

- iepriekš minēto jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Izglītības un zinātnes ministrija.

Tālrunis uzziņām 67047993.

Vēl šajā paziņojumu grupā:

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!