Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ventspils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ventspils pilsētas domes 2014. gada 21. novembra saistošie noteikumi Nr. 12 "Grozījums saistošajos noteikumos "Ventspils pilsētas pašvaldības nolikums"". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 3.12.2014., Nr. 240 (5300) https://vestnesis.lv/op/2014/240.18

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

03.12.2014., Nr. 240 (5300)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ventspils pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 12

Pieņemts: 21.11.2014.

OP numurs: 2014/240.18

2014/240.18
RĪKI

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Ventspils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.12

Ventspilī 2014.gada 21.novembrī (prot. Nr.14; 4.§)

Grozījums saistošajos noteikumos "Ventspils pilsētas pašvaldības nolikums"

Izdoti saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām"
21.panta pirmās daļas 1.punktu un
24.panta otrās daļas 2.punktu

Izdarīt Ventspils pilsētas pašvaldības 2007.gada 23.aprīļa saistošajos noteikumos Nr.3 "Ventspils pilsētas pašvaldības nolikums" grozījumu papildinot saistošos noteikumus ar 3.26.1 punktu šādā redakcijā:

"3.26.1 Izpilddirektora vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā:

3.26.11. pilda izpilddirektora pienākumus izpilddirektora, izpilddirektora 1.vietnieka – Kapitāla pārvaldības nodaļas vadītāja un izpilddirektora vietnieka – Attīstības pārvaldes vadītāja prombūtnes laikā vai izpilddirektora uzdevumā, kā arī pilda citus pienākumus likumā paredzētajos gadījumos.

Pildot izpilddirektora un savas funkcijas, izpilddirektora vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā var lietot saīsinātu amata nosaukumu – izpilddirektora vietnieks IKT jomā;

3.26.12. organizē, vada un kontrolē DOMES lēmumu, rīkojumu, saistošo noteikumu un noteikumu izpildi atbilstoši savai kompetencei;

3.26.13. īsteno pakļautību pār pašvaldības iestādi "Ventspils Digitālais centrs", tajā skaitā izdod saistošus rīkojumus un lēmumus, kā arī kontrolē to izpildi;

3.26.14. koordinē informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares attīstības stratēģijas īstenošanu pašvaldībā, tajā skaitā izdod saistošus rīkojumus un lēmumus;

3.26.15. koordinē Ventspils pilsētas pašvaldības attīstību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā;

3.26.16. koordinē Ventspils pilsētas pašvaldības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju infrastruktūras uzturēšanu un izmantošanu;

3.26.17. iesniedz izpilddirektoram priekšlikumus par savā atbildības sfērā esošo struktūrvienību vadītāju iecelšanu amatā un atbrīvošanu no ieņemamā amata;

3.26.18. saskaņā ar DOMES lēmumiem veic citus pienākumus."

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja
1.vietnieks infrastruktūras jautājumos J.Vītoliņš

 

Saistošo noteikumu Nr.12 "Grozījums saistošajos noteikumos "Ventspils pilsētas pašvaldības nolikums""
paskaidrojuma raksts

1. Projekta nepieciešamības pamatojums Ventspils pilsētas attīstības virzieni līdz 2020.gadam un aktualizētā Ventspils pilsētas attīstības programma 2007.–2013.gadam, kas apstiprināta ar Ventspils pilsētas domes 2011.gada 17.jūnija lēmumu Nr.85 "Par Ventspils pilsētas attīstības virzienu līdz 2020.gadam un aktualizētās Ventspils pilsētas attīstības programmas 2007.–2013.gadam publiskās apspriešanas rezultātu un Ventspils pilsētas attīstības virzienu līdz 2020.gadam un aktualizētas Ventspils pilsētas attīstības programmas 2007.–2013.gadam apstiprināšanu", kā vienu no Ventspils pilsētas attīstības virzieniem līdz 2020.gadam paredz panākt būtisku lēcienu informācijas sabiedrības izveidē. Viens no minētajā programmā noteiktajiem rīcības virzieniem ir pilsētvide ar ērtu, drošu, pievilcīgu un vidi saudzējošu dzīves un darba telpu, kas ietver arī tehniskās infrastruktūras nodrošināšanu un aptver elektronisko sakaru platjoslas infrastruktūras attīstību pilsētā, tādējādi radot apstākļus, kurā informācijas un komunikācijas tehnoloģijas stimulē pilsētas ekonomiku un kalpo iedzīvotāju vajadzībām.

Ar mērķi sekmēt uzņēmējdarbību Ventspilī 2014.gada 21.novembrī Ventspils pilsētas domē tika apstiprināta Ventspils informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozares attīstības stratēģija 2014.–2020.gadam (turpmāk – Stratēģija). Stratēģijas mērķis ir veidot Ventspili par Eiropas līmeņa viedo tehnoloģiju centru. 2013.gada 29.maijā starp Stratēģijas izstrādē iesaistītajām institūcijām un organizācijām tika parakstīts sadarbības memorands "Par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares attīstību Ventspils pilsētā".

Ņemot vērā Stratēģijā ietvertos uzdevumus un tās īstenošanā iesaistīto institūciju skaitu, nolūkā nodrošināt Stratēģijas īstenošanas koordinēšanu Ventspils pilsētā, pašvaldības administrācijā ir nepieciešams izveidot jaunu amata vietu – izpilddirektora vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.

2. Īss projekta satura izklāsts Saskaņā ar likuma "Par pašvaldībām" 24.panta otras daļas 2.punktu pašvaldības nolikumā ir jānosaka pašvaldības administrācijas struktūra.

Ar grozījumu Ventspils pilsētas pašvaldības nolikumā tiek papildināta pašvaldības izpildvaras struktūra, nosakot jaunu izpilddirektora vietnieka amata vietu un tās galvenās kompetences.

3. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz pašvaldības budžetu Ventspils pilsētas pašvaldības 2015.gada budžetā šim mērķim paredzētie finanšu līdzekļi.
4. Informācija par plānoto projekta ietekmi uz uzņēmējdarbības vidi pašvaldības teritorijā Sekmēs uzņēmējdarbības attīstību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā.
5. Informācija par administratīvajām procedūrām 2013.gada 29.maijā starp Stratēģijas izstrādē iesaistītajām institūcijām un organizācijām (kopumā 18) tika parakstīts sadarbības memorands "Par informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares attīstību Ventspils pilsētā". Stratēģija ir izskatīta Ventspils pilsētas domes uzņēmējdarbības veicināšanas komisijā.

Jautājums izskatīts Ventspils pilsētas domes Likumības komisijā, Ventspils pilsētas domes Finanšu komitejā.

6. Informācija par konsultācijām ar privātpersonām Nav attiecināms.

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja
1.vietnieks infrastruktūras jautājumos J.Vītoliņš

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!