Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jēkabpils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jēkabpils pilsētas domes informācija "Reģistrētie deputātu kandidātu saraksti Jēkabpils pilsētas domes vēlēšanām 2017.gada 3.jūnijā". Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 15.05.2017., Nr. 94 (5921) https://vestnesis.lv/op/2017/94.10

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Amatu konkursu ziņas

Skatīt visus oficiālos paziņojumus šajā grupā

Vēl šajā numurā

15.05.2017., Nr. 94 (5921)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jēkabpils pilsētas dome

Veids: informācija

OP numurs: 2017/94.10

2017/94.10
RĪKI

Jēkabpils pilsētas domes informācija: Šajā laidienā 1 Pēdējās nedēļas laikā 0 Visi

Jēkabpils pilsētas vēlēšanu komisijas informācija

Reģistrētie deputātu kandidātu saraksti Jēkabpils pilsētas domes vēlēšanām 2017.gada 3.jūnijā

JĒKABPILS REĢIONĀLĀ PARTIJA

N.p.k. Kandidāti
1. Leonīds Salcevičs
2. Māris Dimants
3. Edgars Lamba
4. Aleksandrs Deinis
5. Dace Druveniece
6. Andris Blimhens
7. Silvija Dreimane
8. Erlens Gadzāns
9. Valdis Ozoliņš
10. Roberts Grinšpons
11. Agris Vītols
12. Mārcis Obrumans
13. Jānis Ščerbickis
14. Valerjans Strapcāns
15. Jekaterina Grahoļska-Krjukovska
16. Jānis Hauka

"LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

N.p.k. Kandidāti
1. Jānis Raščevskis
2. Līga Kļaviņa
3. Oskars Elksnis
4. Uldis Mālnieks
5. Gvido Liepiņš
6. Arnis Putniņš
7. Juris Tužikovs
8. Armands Līcītis
9. Zinaīda Rabša
10. Laila Pole
11. Ēriks Blūms
12. Modris Lācis
13. Janīna Anspoka
14. Ligita Upīte
15. Larisa Laizāne

Latvijas Zaļā partija

N.p.k. Kandidāti
1. Aigars Nitišs
2. Aija Bojāre
3. Raivis Ragainis
4. Agita Pleiko
5. Mārcis Lukaševičs
6. Aīda Koļesinska
7. Sandis Bērziņš
8. Edmunds Safonovs
9. Ilona Mitre
10. Kristaps Vidžis
11. Velga Novika
12. Andris Bikovskis
13. Kristīne Dzērve
14. Ainārs Teniss
15. Daiga Dille
16 Juris Saldaks

Politiskā partija "KPV LV"

N.p.k. Kandidāti
1. Kaspars Ģirģens
2. Signe Bērziņa
3. Linda Miezīte
4. Armands Lazda
5. Romualds Siliņš
6. Baiba Strušele-Prokofjeva
7. Egīls Stučka
8. Arvis Kluss

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

N.p.k. Kandidāti
1. Kristīne Ozola
2. Ainars Vasilis
3. Liene Ancāne
4. Smaida Ščerbicka
5. Renāte Lenša
6. Vita Talla
7. Pēteris Balodis
8. Laila Tomašicka
9. Andris Dubrovskis
10. Inga Rudenoka
11. Edgars Podžuks
12. Santa Kasparsone
13. Gunta Ņesterenko
14. Ilona Rimeiķe
15. Viktorija Šimkūne
16. Matīss Vasilis

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

N.p.k. Kandidāti
1. Andris Rutko
2. Broņislavs Ivanovskis
3. Andrejs Gavrilovs
4. Aldis Zemītis
5. Sergejs Semjonovs
6. Vladimirs Larionovs
7. Jūlija Voroņina
8. Konstantīns Sokolovs
9. Andrejs Graudiņš
10. Sergejs Volkovs
11. Marija Garjāne
12. Oļģerts Mačuks
13. Alla Rubļova
14. Gita Stalidzāne
15. Aleksejs Maņaks

Partija "VIENOTĪBA"

N.p.k. Kandidāti
1. Kaspars Skruzmans
2. Inta Ūbele
3. Anita Cinkmane
4. Miervaldis Ziediņš
5. Ingars Ozols-Ozoliņš
6. Juris Zālītis
7. Skaidra Putniņa
8. Ilmārs Druviņš
9. Velta Ozoliņa
10. Agnis Valters
11. Inga Maļceva
12. Madara Rāviņa
13. Ralfs Zolbergs
14. Emīls Ziemelis
15. Irina Gūtmane
16. Baiba Tonne

LATGALES PARTIJA

N.p.k. Kandidāti
1. Nikolajs Anuškevičs
2. Rinalds Sirsniņš
3. Jurijs Romašovs
4. Igors Keziks
5. Juris Maziņš
6. Olga Platpīre
7. Kristīne Mirzahanjana
8. Valerijs Jakušenko
9. Inese Petkus
10. Lilita Ozoliņa
11. Jekaterina Skačkova
12. Kristīne Preijure
13. Līga Skudra
14. Anastasija Romanova
15. Juris Petrovs
16. Sergejs Ščeglovs

"Gods kalpot mūsu Latvijai"

N.p.k. Kandidāti
1. Aivars Kraps
2. Raits Sirmovičs
3. Māris Trušelis
4. Viktors Semjonovs
5. Viktorija Krilova
6. Guntars Leitāns
7. Aivija Vītola
8. Ilona Salmiņa
9. Inese Berķe
10. Aelita Žikare
11. Irina Laurenova
12. Ina Vāvere
13. Emanuels Fadejevs
14. Andrejs Krūmiņs
15. Vladimirs Bekusovs
16. Sarmīte Safronova

Latvijas Reģionu Apvienība

N.p.k. Kandidāti
1. Mārtiņš Svilis
2. Ilmārs Luksts
3. Agrita Landzāne
4. Zane Ozola
5. Mairis Eglītis
6. Inita Zarkeviča
7. Aleksandrs Kristapsons
8. Ingus Zolbergs
9. Valts Miltuzis
10. Maksims Gerasimovs
11. Anita Broka
12. Karina Vīksne
13. Kaspars Siliņš
14. Renārs Reinfelds
15. Ilze Krastiņa
16. Ivars Porietis

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!