Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Tiesu nolēmumi
Tiesa pēc sprieduma stāšanās likumīgā spēkā publicē sprieduma rezolutīvo daļu un spēkā stāšanās dienu. Civilprocesa likumā noteiktajos gadījumos tiesa publicē nolēmumu (piemēram, par laulības neesamību, ja personai nav deklarētās dzīvesvietas, par rīcībspējas ierobežošanu, personas izsludināšanu par mirušu u.c.).
TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Oficiālais paziņojums (OP 2018/4.TS2): tiesas spriedums. Publicēts oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis", 5.01.2018., Nr. 4 (6090) https://vestnesis.lv/op/2018/4.TS2

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Tiesu nolēmumi

Daugavpils tiesa atzina PĒTERI IVBULU, par personu ar rīcībspējas ierobežojumu un nosprieda: ierobežot Pēterim Ivbulam, rīcībspēju šādās jomās: pārstāvība valsts un pašvaldības iestādēs, ārstniecības iestādēs; maksājumu izdarīšana...

Vēl šajā numurā

05.01.2018., Nr. 4 (6090)

OP 2018/4.TS2
RĪKI

OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS

Tiesas spriedums

Tiesas spriedums

Ar Rīgas rajona tiesas 2017. gada 6. decembra spriedumu civillietā Nr. C3640616 par rīcībspējas ierobežojuma pārskatīšanu Aivaram Zvirgzdiņam.

Tiesa nosprieda: atcelt daļēji ar Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesas 2001. gada 27. septembra spriedumu lietā Nr. C32176101/5 AIVARAM ZVIRGZDIŅAM, pers. kods 190551-10515, noteikto pilnīgas rīcībspējas ierobežojumu.

Noteikt, ka Aivaram Zvirgzdiņam, pers. kods 190551-10515, rīcībspēja ierobežojama daļēji.

Ierobežot, Aivaram Zvirgzdiņam, pers. kods 190551-10515, rīcībspēju šādas jomās: maksājumu izdarīšana un saņemšana; darījumu slēgšanā; rīcībā ar mantu un tās pārvaldība, it īpaši nekustamā īpašuma atsavināšana, ieķīlāšana un apgrūtināšana ar lietu tiesībām; pārstāvība attiecībās ar trešajām personām, tostarp, pārstāvība valsts, pašvaldības, finanšu, apdrošināšanas, ārstniecības, sociālās palīdzības, pasta un citās iestādēs.

Noteikt, ka maksājumu izdarīšanā un saņemšanā, darījumu slēgšanā, rīcībā ar mantu un tās pārvaldība, it īpaši nekustamā īpašuma atsavināšanā, ieķīlāšanā un apgrūtināšanā ar lietu tiesībām, pārstāvībā attiecībās ar trešajām personām, tostarp pārstāvībā valsts, pašvaldības, finanšu, apdrošināšanas, ārstniecības, sociālās palīdzības, pasta un citās iestādēs Aivara Zvirgzdiņa interesēs aizgādnis rīkojas patstāvīgi.

Spriedums stājies likumīgā spēkā 2017. gada 28. decembrī.

Oficiālie paziņojumi:

Izdruka no oficiālā izdevuma "Latvijas Vēstnesis" (www.vestnesis.lv)

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!