
Uzaicinājumi uz tiesu: Šajā laidienā 15 Pēdējās nedēļas laikā 33 Visi
OFICIĀLAIS PAZIŅOJUMS
Uzaicinājums uz tiesu
Uzaicinājums uz tiesu
Rīgas pilsētas tiesa paziņo VLADIMIRAM NORVINDAM, dzim. 21.04.1945., ka saskaņā ar Civilprocesa likuma 250.25 panta pirmo daļu civillieta Nr. C771300324 (lietvedības Nr. C-03239-25/9) Garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības "Tempo -1" prasībā pret Vladimiru Norvindu vienkāršotās procedūras lietā par naudas piedziņu nozīmēta izskatīšanai rakstveida procesā 2025. gada 22. maijā Rīgas pilsētas tiesā Rīgā, Abrenes ielā 8.
Informējam, ka civillietu Nr. C771300324 (lietvedības Nr. C-03239-25/9) izskatīs Rīgas pilsētas tiesas tiesnese Aelita Ignatjeva, un izskaidrojam, ka saskaņā ar Civilprocesa likuma 20. pantu lietas dalībniekam ir tiesības pieteikt noraidījumu tiesnesim.
Vienlaicīgi izskaidrojam, ka saskaņā ar Civilprocesa likuma 250.22 panta otro daļu, šajā likumā minētās pušu civilprocesuālās tiesības, kas saistītas ar lietas sagatavošanu iztiesāšanai, puses ir tiesīgas izmantot ne vēlāk kā septiņas dienas pirms paziņotā lietas izskatīšanas laika.
Tiesas nolēmums pusēm būs pieejams tiešsaistes sistēmā, sākot ar 2025. gada 22. maiju.
Ja tehnisku iemeslu dēļ nolēmumu nebūs iespējams pievienot tiešsaistes sistēmā, tiesas nolēmums tajā pašā datumā būs pieejams tiesas kancelejā. Informējam, ka, pamatojoties uz Civilprocesa likuma 250.25 panta trešo daļu, tiesas nolēmumu tiesa nosūta tikai pēc puses rakstveida lūguma.
Oficiālie paziņojumi: