• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2005. gada 6. decembra noteikumi Nr. 915 "Kārtība, kādā tiek noteikti valsts nozīmes pasākumi starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā, kā arī nodrošināta to norise un finansēšana". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 8.12.2005., Nr. 196 https://www.vestnesis.lv/ta/id/123107

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.916

Noteikumi par kārtību, kādā tirgus uzraudzības iestādes informē Patērētāju tiesību aizsardzības centru par veiktajiem pasākumiem, kas ierobežo vai liedz preču laišanu apgrozībā, un kādā Patērētāju tiesību aizsardzības centrs saņemto informāciju nosūta Eiropas Komisijai un...VAIRĀK

Vēl šajā numurā

08.12.2005., Nr. 196

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 915

Pieņemts: 06.12.2005.

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).
Ministru kabineta noteikumi Nr.915

Rīgā 2005.gada 6.decembrī (prot. Nr.72 1.§)
Kārtība, kādā tiek noteikti valsts nozīmes pasākumi starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā, kā arī nodrošināta to norise un finansēšana
Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likuma 14.panta pirmās daļas 3.punktu
I. Vispārīgais jautājums
1. Noteikumi nosaka kārtību, kādā:

1.1. pasākumi starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā (turpmāk– svētvieta) tiek noteikti par valsts nozīmes pasākumiem;

1.2. tiek nodrošināta valsts nozīmes pasākumu norise svētvietā;

1.3. tiek piešķirti valsts budžeta līdzekļi valsts nozīmes pasākumu organi­zēšanai svētvietā un ar valsts nozīmes pasākumiem saistītu svētvietas uzturē­šanas izdevumu segšanai.
II. Valsts nozīmes pasākumu noteikšana
2. Tieslietu ministrija katru gadu līdz 1.martam lūdz Katoļu baznīcas vadību iesniegt ar Latvijas Bīskapu konferenci saskaņotu to svētvietā paredzēto pasākumu plānu nākamajam gadam, kuri varētu būt valsts nozīmes pasākumi, kā arī ar valsts nozīmes pasākumiem saistītu svētvietas uzturēšanas izdevumu detalizētu aprēķinu.
3. Par katru plānā iekļauto pasākumu sniedz detalizētu ar attiecīgā pasākuma nodrošināšanu saistītu darbību izklāstu, kā arī norāda nepieciešamo valsts budžeta līdzekļu apmēru katras darbības nodrošināšanai.
4. Pēc pasākumu plāna izvērtēšanas Tieslietu ministrija iesniedz Ministru kabinetā priekšlikumus par atsevišķu pasākumu noteikšanu par valsts nozīmes pasākumiem.
III. Valsts nozīmes pasākumu norises nodrošināšana
5. Ministru kabineta noteikto valsts nozīmes pasākumu norises koordinēšanai svētvietā Ministru kabinets izveido rīcības komiteju. Rīcības komitejas darbību materiāltehniski nodrošina Tieslietu ministrija.
6. Rīcības komitejas sastāvā ir:

6.1. Aizsardzības ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.2. Ekonomikas ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.3. Finanšu ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.4. divi Iekšlietu ministrijas pilnvarotie pārstāvji;

6.5. Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.6. Satiksmes ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.7. divi Tieslietu ministrijas pilnvarotie pārstāvji;

6.8. divi Veselības ministrijas pilnvarotie pārstāvji;

6.9. Vides ministrijas pilnvarotais pārstāvis;

6.10. Latgales reģiona attīstības padomes pilnvarotais pārstāvis;

6.11. Preiļu rajona padomes pilnvarotais pārstāvis;

6.12. Aglonas pagasta padomes pilnvarotais pārstāvis;

6.13. divi Katoļu baznīcas pilnvarotie pārstāvji.
7. Rīcības komitejas priekšsēdētājs ir Tieslietu ministrijas pilnvarotais pārstāvis, priekšsēdētāja vietnieki – Preiļu rajona padomes pilnvarotais pārstāvis un Katoļu baznīcas vadības pilnvarotais pārstāvis.
8. Rīcības komiteja sagatavo pasākumu nodrošināšanas un drošības plāna projektu nākamajam gadam un līdz kārtējā gada 1.maijam iesniedz to apstiprināšanai Ministru kabinetā.
9. Rīcības komiteja koordinē pasākumu nodrošināšanas un drošības plāna izpildi valsts nozīmes pasākumu laikā svētvietā.
10. Rīcības komitejas priekšsēdētājs, ja nepieciešams, šajos noteikumos minēto uzdevumu veikšanai var pieaicināt citus speciālistus un ekspertus, kā arī normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pieprasīt uzdevumu izpildei nepieciešamo informāciju no citām valsts institūcijām.
IV. Valsts budžeta līdzekļu piešķiršana valsts nozīmes pasākumu organizēšanai svētvietā un ar valsts nozīmes pasākumiem saistītu svētvietas uzturēšanas izdevumu segšanai
11. Tieslietu ministrija, ņemot vērā Ministru kabineta noteiktos valsts nozīmes pasākumus, kā arī pasākumu nodrošināšanas un drošības plānu, izvērtē budžeta pieprasījuma pamatotību un priekšlikumus par pasākumiem, kurus finansē no valsts budžeta līdzekļiem, un iekļauj tos Tieslietu ministrijas prioritāro pasākumu sarakstā.
12. Tieslietu ministrija saskaņā ar Ministru kabineta atbalstīto Tieslietu ministrijas prioritāro pasākumu sarakstu nākamajam gadam izstrādā un iesniedz Finanšu ministrijā pamatotu budžeta pieprasījumu, ko ņem vērā, sagatavojot valsts budžeta projektu.
V. Noslēguma jautājums
13. Noteikumi stājas spēkā ar 2006.gada 1.janvāri.
Ministru prezidents A.Kalvītis

Tieslietu ministre S.Āboltiņa

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!