Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija publicē:
  • lēmumus par tarifu aprēķināšanas metodiku un lēmumus, ar kuriem noteikts tarifs;
  • noteikumus par Regulatoram regulāri iesniedzamās informācijas veidiem, apjomu un iesniegšanas termiņiem;
  • vispārējās atļaujas noteikumus;
  • ziņojumus par izmaksu aprēķināšanas un attiecināšanas metodikas ievērošanu un ziņojumus, kuros informē par universālā pakalpojuma saistību tīrajām izmaksām.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas 2006. gada 12. jūlija lēmums Nr. 180 "Par akciju sabiedrības "Latvenergo" filiāles "Rīgas Termoelektrostacijas" ražotnes TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 21.07.2006., Nr. 115 (3483) https://vestnesis.lv/ta/id/140337

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ekonomikas ministrijas dienesta informācija

Par darījumiem privatizācijas sertifikātu tirgū

Vēl šajā numurā

21.07.2006., Nr. 115 (3483)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija

Veids: lēmums

Numurs: 180

Pieņemts: 12.07.2006.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Nr.180

Rīgā 2006.gada 12.jūlijā (prot. Nr.30(295), 3.p.)

Par akciju sabiedrības “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnes TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk — Komisija) 2006.gada 12.aprīlī saņēma akciju sabiedrības “Latv­energo”, vienotais reģistrācijas numurs 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV–1230, (turpmāk — AS “Latvenergo”) iesniegumu (2006.gada 12.aprīļa vēstule Nr.01VL00–19/850) ar lūgumu apstiprināt AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifus.

Izvērtējot AS “Latvenergo” iesniegto tarifu projektu, Komisija konstatē un secina:

1. Iesniegtais AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projekts ir aprēķināts saskaņā ar Komisijas padomes 2005.gada 21.decembra lēmumu Nr.311 apstiprināto Koģenerācijas stacijā saražotās siltumenerģijas un koģenerācijas stacijā ar jaudu virs četriem megavatiem saražotās elektroenerģijas tarifu aprēķināšanas metodiku (turpmāk — Metodika) un atbilst likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 19.panta pirmajai daļai un 20.pantam.

2. AS “Latvenergo” paziņojums par AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projekta iesniegšanu Komisijai bija publicēts 2006.gada 12.aprīlī laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” Nr.59. Priekšlikumi un ieteikumi par iesniegto AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu Komisijā nav saņemti.

3. Komisija 2006.gada 23.maijā organizēja uzklausīšanas sanāksmi par iesniegto AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC–1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu. Uzklausīšanas sanāksmē priekšlikumus un ieteikumus par iesniegto AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu projektu Komisija nesaņēma.

4. AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifu (siltumenerģijas tarifa enerģijas komponentes un elektroenerģijas tarifa enerģijas komponentes) pieaugums pamatots ar kurināmā (dabasgāzes) cenas izmaiņām.

5. AS “Latvenergo” pārstāvis padomes sēdē piekrita sagatavotajam lēmumam.

Saskaņā ar Metodikas 36.–38.punktu, 53.punktu un pamatojoties uz likuma “Par sabiedrisko pakalpojumu regulatoriem” 9.panta pirmās daļas 1. un 3.punktu un otro daļu, 19.panta septīto daļu, 20.pantu, 21.panta septīto daļu,

padome nolemj:

1. Apstiprināt AS “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnē TEC-1 saražotās:

1.1. siltumenerģijas tarifu

1.1.1. enerģijas komponente — 11,91 Ls/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa);

1.1.2. jaudas komponente — 4,19 tūkst. Ls/MW gadā (bez pievienotās vērtības nodokļa);

1.2. elektroenerģijas tarifu

1.2.1. enerģijas komponente — 13,52 Ls/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa);

1.2.2. jaudas komponente — 105,61 tūkst. Ls/MW gadā (bez pievienotās vērtības nodokļa).

2. Noteikt, ka lēmuma 1.punktā apstiprinātie tarifi ir spēkā no 2006.gada 21.augusta.

3. Noteikt, ka lēmuma 1.punktā apstiprinātie tarifi ir tarifu griesti attiecīgajam tarifu pārskata ciklam.

4. Noteikt, ka 2006.gada 21.augustā spēku zaudē Komisijas 2005.gada 19.augusta lēmums Nr.177 (prot.Nr.35 (244),4.p.) “Par akciju sabiedrības “Latvenergo” filiāles “Rīgas Termoelektrostacijas” ražotnes TEC-1 jaunajā stacijā saražotās siltumenerģijas un elektroenerģijas tarifiem” (publicēts laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” 2005.gada 24.augustā Nr. 133).

Ja mainās rentabilitāti ietekmējošie faktori, Komisija var ierosināt tarifu pārskatīšanu un atcelt šo lēmumu.

Lēmums stājas spēkā ar tā pieņemšanas brīdi.

Šo lēmumu var pārsūdzēt Administratīvajā rajona tiesā viena mēneša laikā no dienas, kad ieinteresētā persona uzzina vai tai vajadzēja uzzināt par pieņemto lēmumu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja V.Andrējeva

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!