
Par līgumu ar Baltkrieviju
Satiksmes ministrs Anatolijs Gorbunovs un Baltkrievijas satiksmes ministrs Aleksandrs Lukašovs vakar, 9.novembrī, Minskā parakstīja strapvaldību nolīgumu par kravu tranzītu. Līgumā ir ietverti nosacījumi, pēc kuriem Baltkrievija var izmantot Latvijas ostas un citu transporta infrastruktūru.
Šodien A.Gorbunovs Minskā tiksies ar Baltkrievijas premjerministru Sergeju Lingu, lai pārrunātu abu valstu turpmāko sadarbību. Ministram paredzētas tikšanās arī ar Baltkrievijas vicepremjeriem, sakaru un ekonomikas ministru.
A.Gorbunovs Minskā atklās Latvijas biznesa dienas, kurās būs pārstāvēti vairāk nekā 60 Latvijas transporta, tranzīta un tirdzniecības uzņēmumi, tostarp Latvijas lielās ostas, "Latvijas kuģniecība", "Ventspils nafta", "Turība", "Latvijas auto" un citi. Biznesa dienu ietvaros A.Gorbunovam paredzēta arī tikšanās ar Baltkrievijas dzelzceļa ģenerāldirektoru Georgiju Rahmaņko, kurā piedalīsies arī "Latvijas dzelzceļa" ģenerāldirektors Andris Zorgevics. Latvijas biznesa dienas Baltkrievijā notiek 9.un 10.novembrī.
Didzis Jonovs, ministra padomnieks