Tulkošanas un terminoloģijas centrs iesaka:
Four Freedoms — četras brīvības
Četras brīvības, ko paredz Eiropas Kopienas dibināšanas līgums, — brīva preču, personu, pakalpojumu un kapitāla aprite.
Free movement of persons — brīva personu pārvietošanās
Brīvas pesonu pārvietošanās principam ir divi aspekti. Eiropas Kopienas dibināšanas līguma 7.a pants min šo principu sakarā ar iekšējā tirgus izveidošanu, un personu brīva pārvietošanās nozīmē to, ka nedrīkst pārbaudīt personas, kad tās šķērso dalībvalstu robežas. Savukārt līguma 8.a pants garantē katram Savienības pilsonim tiesības brīvi pārvietoties un uzturēties dalībvalstu teritorijā.
Free movement of goods — brīva preču aprite
Brīva preču aprite starp dalībvalstīm ir tāda preču plūsma, kurai nav fizisku, juridisku, tehnisku vai citu šķēršļu. Saskaņā ar Eiropas Kopienas dibināšanas līgumu brīvu preču apriti nodrošina, savstarpēji atceļot muitas tarifus un kvantitātes ierobežojumus, kā arī nosakot kopīgus muitas tarifus.
Free movement of capital — brīva kapitāla aprite
Brīva kapitāla aprite ir kapitāla plūsma starp dalībvalstīm bez fiziskiem, juridiskiem, tehniskiem vai citiem šķēršļiem. Eiropas Kopienas dibināšanas līguma 67.–73. pants nosaka brīvu kapitāla apriti Kopienas kopējā tirgū reizē ar brīvu darbaspēka, preču un pakalpojumu apriti. Dalībvalstis aicinātas pakāpeniski atcelt savā starpā kapitāla brīvas aprites ierobežojumus.
Free movement of services — pakalpojumu brīva aprite
Freedom to provide services — pakalpojumu sniegšanas brīvība
Eiropas Kopienas dibināšanas līguma 59.–66. pants paredz to, ka dalībvalstīs pakāpeniski atceļ ierobežojumus pakalpojumu sniegšanas brīvībai. Brīvas pakalpojumu aprites princips ir līdzīgs brīvas personu pārvietošanās principam — viens no tā nolūkiem ir nodrošināt, lai visās dalībvalstīs būtu līdzīgi darba un dzīves apstākļi.