Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Jelgavas pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Jelgavas pilsētas domes 2012. gada 10. janvāra saistošie noteikumi Nr. 12-1 "Nekustamā īpašuma nodokļa piemērošana Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā 2012.gadā". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 13.01.2012., Nr. 8 (4611) https://vestnesis.lv/ta/id/242719

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimas paziņojums

Par Kristapa Zakuļa iecelšanu par Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētāju

Vēl šajā numurā

13.01.2012., Nr. 8 (4611)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Jelgavas pilsētas dome

Veids: saistošie noteikumi

Numurs: 12-1

Pieņemts: 10.01.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošie noteikumi Nr.12-1

Jelgavā 2012.gada 10.janvārī

Nekustamā īpašuma nodokļa piemērošana Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā 2012.gadā

Apstiprināti ar Jelgavas pilsētas domes 10.01.2012. lēmumu Nr.1/1

Izdoti saskaņā ar likuma "Par nekustamā īpašuma nodokli"
Pārejas noteikumu 40. un 41.punktu

1. Nekustamā īpašuma nodokļa apmērs atsevišķi par katru zemes vienību 2012.gadā nedrīkst pārsniegt iepriekšējam taksācijas gadam aprēķināto nodokļa apmēru (neņemot vērā atvieglojumus) vairāk kā par 25 procentiem.

2. Ja nekustamā īpašuma objekts kļūst par nekustamā īpašuma nodokļa objektu 2012.gadā (ja 2011.gadā objekts bija ar nekustamā īpašuma nodokli neapliekams objekts vai ja izveidots jauns nekustamā īpašuma objekts), tad nekustamā īpašuma nodoklis 2012.gadam tiek aprēķināts, nepiemērojot nodokļa pieauguma ierobežojumu.

3. Ja 2012.gadā ir mainījusies zemes vienības platība salīdzinājumā ar platību, par kuru nekustamā īpašuma nodoklis tika aprēķināts 2011.gadā, nekustamā īpašuma nodoklis tiek aprēķināts, piemērojot 1.punktā noteikto nekustamā īpašuma nodokļa pieauguma ierobežojumu un vadoties no 2011.gadā aprēķinātā nekustamā īpašuma nodokļa apmēra par vienu kvadrātmetru.

4. Noteikt par nekustamā īpašuma nodokļa objektu inženierbūves – laukumus, kas tiek izmantoti kā transportlīdzekļu maksas stāvlaukumi.

5. Kadastra subjektam ir pienākums ierosināt 4.punktā minēto inženierbūvju noteikšanu par nekustamā īpašuma objektu līdz 2012.gada 1.jūlijam.

6. Aplikt ar nekustamā īpašuma nodokļa likmi 3 procentu apmērā no būvei piekritīgās zemes kadastrālās vērtības vidi degradējošas, sagruvušas vai cilvēku drošību apdraudošas būves.

7. Neaplikt ar nekustamā īpašuma nodokli dzīvojamo māju palīgēkas.

Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs A.Rāviņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!