Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ventspils pilsētas dome
Republikas pilsētas domes publicē saistošos noteikumus un to paskaidrojuma rakstu. Saistošie noteikumi stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas, ja tajos nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš.

Pirms republikas pilsētas domes vēlēšanām republikas pilsētu vēlēšanu komisijas publicē reģistrētos deputātu kandidātu sarakstus, pēc vēlēšanām – informāciju par pilsētas domē ievēlētajiem deputātiem.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ventspils pilsētas domes 2012. gada 3. februāra lēmums Nr. 24 "Par saistošo noteikumu "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā" apstiprināšanu". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.03.2012., Nr. 50 (4653) https://vestnesis.lv/ta/id/245881

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Rīgas domes saistošie noteikumi Nr.166

Par specializētajiem tūristu transportlīdzekļiem Rīgas pilsētā

Vēl šajā numurā

28.03.2012., Nr. 50 (4653)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ventspils pilsētas dome

Veids: lēmums

Numurs: 24

Pieņemts: 03.02.2012.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ventspils pilsētas domes lēmums Nr.24

Ventspilī 2012.gada 3.februārī (prot. Nr.3, 11.§)

Par saistošo noteikumu "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā" apstiprināšanu

Ņemot vērā to, ka mājas dzīvnieku tiesiskais regulējums kopš 1996.gada ir būtiski mainījies, līdz ar to spēkā esošiem noteikumiem "Suņu un kaķu turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā" pēc satura neatbilstot Dzīvnieku aizsardzības likumam, Ministru kabineta noteikumiem un citiem normatīvajiem aktiem, kā arī pamatojoties uz likuma "Par pašvaldībām" 15.panta 1.daļas 2. un 3.punktu, 31.08.2011. Ventspils pilsētas domes Likumības komisijas ieteikumiem, 29.11.2011. Ventspils pilsētas domes Vides aizsardzības komisijas ieteikumiem, 14.12.2011. Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības komisijas ieteikumiem un Domes Pilsētas attīstības jautājumu komitejas 27.01.2012 atzinumu, Ventspils dome

nolemj:

1. Apstiprināt Ventspils pilsētas saistošos noteikumus Nr.6 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā".

2. Ar saistošo noteiktumu Nr.6 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā" spēkā stāšanās brīdi, atzīt par spēku zaudējušiem ar 1996.gada 24.oktobra Ventspils pilsētas domes lēmumu Nr.457 apstiprinātos noteikumus "Suņu un kaķu turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā".

3. Ventspils pilsētas pašvaldības iestādei "Komunālā pārvalde" (A.Kausenieks) 3 darba dienu laikā pēc lēmuma parakstīšanas nosūtīt noteikumus Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai saskaņošanai.

4. Ventspils pilsētas saistošie noteikumi Nr.6 "Mājas (istabas) dzīvnieku turēšanas noteikumi Ventspils pilsētā" stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis".

Sēdes vadītājs,
Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja
1.vietnieks infrastruktūras jautājumos J.Vītoliņš

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!