Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 16 burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 22.07.1997., Nr. 186 (901) https://vestnesis.lv/ta/id/30077

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Mūsu uzvedība un mūsu veselība

Vēl šajā numurā

22.07.1997., Nr. 186 (901)

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

“Latvijas Vēstnesis. Dokumenti” — pie Jums dodas 16. burtnīca

Godātie lasītāji, valsts normatīvo aktu burtnīca šoreiz dodas pie Jums ar likumiem, kas pieņemti Saeimā 11. un 12. jūnijā. Muitas likums nosaka Muitas amatpersonu pienākumus un atbildību, fizisko un juridisko personu un to pārstāvju tiesības un atbildību, muitas brokera statusu un darbību, atvieglojumus atsevišķām ārvalstu personām un muitas maksājumu piemērošanu. Doti arī vairāk nekā 20 terminu skaidrojumi, piemēram: brīvā zona, komerciālie transportlīdzekļi, ārvalstu personas, preču valdītāji u.c. Saeima izdarījusi grozījumus likumā “Par muitas nodokli (tarifiem)”. Likums “Par atlīdzību mantas uzrādītājam muitas noteikumu un nodokļu likumu pārkāpumu gadījumos” paredz izmaksāt šādas mantas uzrādītājam 35 procentus no tās realizācijas ieņēmumiem. Grozījumi izdarīti likumos “Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju”, “Par valsts un pašvaldību īpašuma objektu privatizāciju”, “Par uzņēmumu, iestāžu un organizāciju darbības apturēšanas kārtību” un “Par Valsts apdrošināšanas uzraudzības inspekciju” — attiecībā uz privātajiem pensiju fondiem. Grozījumi Latvijas Kriminālkodeksā nosaka soda samazināšanas iespēju, ja notiesātā persona palīdzējusi atklāt organizētas grupas izdarītu smagu noziegumu, kā arī atbildību par piespiešanu dot nepatiesu liecību vai par personu speciālās procesuālās aizsardzības noteikumu pārkāpšanu. Arī Kriminālprocesa kodeksa un Operatīvās darbības likuma grozījumi attiecas uz personu speciālo aizsardzību, ja sakarā ar sniegtajām liecībām ir iespējams to dzīvības, veselības, mantas vai likumīgo interešu apdraudējums. Grozījumi likumā “Par politiski represētās personas statusa noteikšanu komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušajiem” paredz sarunās ar Igauniju un Lietuvu risināt jautājumu par starpvalstu vienošanos par politiski represētās personas statusa noteikšanu katrā Baltijas valstī šo valstu pilsoņiem. Saeima ratificējusi Latvijas Republikas un Ēģiptes Arābu Republikas līgumu par ieguldījumu veicināšanu un aizsardzību. Jūsu “LV”

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!