Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - pie Jums dodas 24.burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 26.08.1998., Nr. 245 (1306) https://vestnesis.lv/ta/id/32629

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Par EDSO delegācijas kārtējo vizīti Rīgā

Vēl šajā numurā

26.08.1998., Nr. 245 (1306)

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" — pie Jums dodas 24.burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums devusies ar Ministru kabineta noteikumiem, kas pieņemti 14. un 21. jūlijā. Izdarīti grozījumi noteikumos par darba samaksu no budžeta finansējamo iestāžu darbiniekiem, papildinot tos ar 7. un 8. pielikumu, kas attiecas uz medicīnas darbinieku algām. Saskaņā ar likumu "Par privātajiem pensiju fondiem" izdoti noteikumi par šāda fonda gada pārskata sastādīšanu. Tiem ir četri pielikumi ar pensiju fonda un pensiju plāna bilances un izdevumu aprēķina paraugiem. Noteikumiem par kārtību, kādā izpildāma muitas procedūra — ievešana pārstrādei muitas kontrolē, ir trīs pielikumi. Pirmajā uzskaitītas četrpadsmit preču grupas, kuru pārstrāde muitas kontrolē ir atļauta, un norādīts, kādu pārstrādi drīkst veikt. Piemēram, jebkura veida precēm atļauta bojāto daļu atdalīšana, atļauta tabakas pārstrāde u.c. Otrajā un trešajā pielikumā dots iesnieguma un pārstrādes atļaujas veidlapas paraugs, kā arī norādījumi to aizpildīšanai. Ministru kabinets apstiprinājis Latvijas būvnormatīvu LBN 221–98 "Ēku iekšējais ūdensvads un kanalizācija". Tas reglamentē jaunbūvējamo un rekonstruējamo ēku aukstā un karstā ūdensvada, kanalizācijas un lietusūdens novadīšanas sistēmu projektēšanu, izņemot īpašās ugunsdzēsības sistēmas. Dotas vairāk nekā trīsdesmit formulas ūdensvada tīklu aprēķiniem un tabulas ar cauruļu diametriem, to caurlaides spēju u.c. Noteikumiem ir divpadsmit pielikumi. Pirmajā un otrajā skaidroti būvnormatīvā lietotie apzīmējumi un vairāk nekā simts terminu — latviešu, krievu un angļu valodā. Trešajā pielikumā dota sanitāri tehnisko ierīču ūdens un notekūdeņu patēriņa tabula: maksimālais caurplūdums, patēriņš vienā stundā un notekūdens caurplūdums. Ceturtajā — ūdens patēriņa normas uz vienu iedzīvotāju, vienu bērnu pirmsskolas iestādē, skolā, vienu gultasvietu slimnīcā, vienu strādājošo uzņēmumā, vienu ēdiena porciju ēdnīcā, viena kilograma veļas mazgāšanai, viena kvadrātmetra zālāja vai futbola laukuma laistīšanai, slidotavas uzliešanai u.tml. Šīs normas ietver visus papildu patēriņus: dušu lietošanu, telpu uzkopšanu u.c. Piektajā pielikumā uzrādīti sanitāri tehnisko ierīču izmantošanas varbūtības koeficienti. Sestajā — ēku iekšējā ūdensapgādē un kanalizācijā lietojamie cauruļvadu materiāli, to savienojumi un pieļaujamie ūdens tecēšanas ātrumi vara caurulēs. Septītajā — sakarības starp spiediena un spiedienaugstuma mērvienībām, kā arī mērvienību decimālie daudzkārtņi. Astotajā — cirkulācijas koeficients karstā ūdens apgādes sistēmās. Devītajā — nomogramma ūdens mērītāju diametra noteikšanai. Desmitajā un vienpadsmitajā pielikumā — regulējošā tilpuma koeficienta noteikšanas tabulas. Divpadsmitajā pielikumā norādīts sanitāri tehnisko ierīču (roku mazgātnes, vannas, dušas, dvieļu žāvētāja u.c.) uzstādīšanas augstums dažādās ēkās: skolās, bērnudārzos, ārstniecības iestādēs un pārējās. Jūsu "LV"

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!