Diskozāles kopējā platība ir 1000 kvadrātmetru. Kā "Latvijas Vēstnesi" informēja "Vernisāžas" direktors saimnieciskajos jautājumos Staņislavs Čaikovskis, diskozāles tehniskais aprīkojums vien izmaksājis 2,5 miljonus latu, bet muzikālā centra būvniecības kopējās izmaksas jau pārsniegušas 8 miljonus.
Diskozāles tehnisko nodrošinājumu projektējis Eiropā pazīstams speciālists šajā jomā Manolito Antonio Stikkers, kura pēdējais projekts pirms darba Rīgā bijis milzīgas diskozāles iekārtošana Antverpenē.
"Vernisāžas" diskozāle vienlaikus var uzņemt 1500 līdz 2000 apmeklētāju. Taču R.Pauls uzskata — lai izvairītos no pārlieku lielas drūzmas, vairāk par pusotru tūkstoti viesu šeit nevajadzētu uzņemt. Diskozālē iecerēts spēlēt galvenokārt "dzīvo mūziku", uzaicinot Eiropas līmeņa mūziķus. Pašmāju mūziķu vidū R.Pauls šai vietai piemērotas kandidatūras neredzot.
Kaut arī diskozāle ir pārsteidzoša ar savu vērienīgumu, kustīgo grīdu un griestiem, skaņu un gaismas iekārtu jaudīgumu, lāzera prožektoriem, tātad arī ar augstajām kapitālieguldījumu izmaksām, biļešu cenas šeit nepārsniegšot piecus latus.
Diskozāles drošība atbilstot visām mūsdienu prasībām, arī norises diskozālē būšot pārskatāmas un kontrolējamas. Kā atzina S. Čaikovskis, pagaidām gan telpās nav iekārtota šādam cilvēku skaitam nepieciešamā ventilācija, vajadzīgi arī daži citi tehniski pilnveidojumi. Jāpiebilst, ka otrdien ap pusdienlaiku bija ļoti maz pazīmju, ka vakarā telpas varētu būt gatavas publikas uzņemšanai. Zāles atklāšana notika ar stundas nokavēšanos, un arī tad bija redzams, ka būvdarbi vēl gluži līdz galam nav pabeigti.
Domāts par to, lai diskozāle priecētu ne tikai jauniešus, bet arī vecāka gadagājuma ļaudis un bērnus, un tā darbosies sešus vakarus nedēļā līdz pat rītam.
Drīzumā "Vernisāžā" iecerēts atklāt japāņu restorānu un muzikālo teātri.
Mudīte Luksa, "LV"