• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2001. gada 13. februāra noteikumi Nr. 71 "Izsoles komisijas nolikums trīs jaunā standarta UMTS mobilo telekomunikāciju licenču (viena - arī GSM 1800 standartā) izsniegšanai". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 23.02.2001., Nr. 31 https://www.vestnesis.lv/ta/id/3918-izsoles-komisijas-nolikums-tris-jauna-standarta-umts-mobilo-telekomunikaciju-licencu-viena-8212-ari-gsm-1800-standarta-izsniegs...

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.73

Galvojumu iesniegšanas, pieņemšanas un piemērošanas kārtība Valsts ieņēmumu dienesta muitas iestādēs

Vēl šajā numurā

23.02.2001., Nr. 31

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 71

Pieņemts: 13.02.2001.

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).

Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumi Nr.71

Rīgā 2001.gada 13.februārī (prot. Nr.7, 46.§)

Izsoles komisijas nolikums trīs jaunā standarta UMTS mobilo telekomunikāciju licenču (viena — arī GSM 1800 standartā) izsniegšanai

Izdoti saskaņā ar Ministru kabineta iekārtas likuma 14.panta 3.punktu

I. Vispārīgie jautājumi

1. Šie noteikumi nosaka izsoles komisijas trīs jaunā standarta UMTS mobilo telekomunikāciju licenču (viena — arī GSM 1800 standartā) izsniegšanai (turpmāk — izsoles komisija) darbības organizāciju, uzdevumu, pienākumus un tiesības, kā arī lēmumu pieņemšanas kārtību.

2. Izsoles komisijas uzdevums ir savas kompetences ietvaros nodrošināt sekmīgu trīs jaunā standarta UMTS mobilo telekomunikāciju licenču (viena UMTS licence paredz iespēju darboties arī GSM 1800 standartā) (turpmāk — licences) izsoli.

II. Izsoles komisijas sastāvs

3. Izsoles komisijas sastāvā ir divi Satiksmes ministrijas ieteiktie pārstāvji, divi Ekonomikas ministrijas ieteiktie pārstāvji, viens Tieslietu ministrijas ieteikts pārstāvis un viens Labklājības ministrijas ieteikts pārstāvis.

4. Izsoles komisijas sastāvu pēc satiksmes ministra priekšlikuma, kas saskaņots ar ekonomikas ministru, apstiprina Ministru kabinets.

5. Izsoles komisijas darbu vada izsoles komisijas priekšsēdētājs, bet viņa prombūtnes laikā — izsoles komisijas priekšsēdētāja vietnieks.

6. Ja izsoles komisijas loceklis atkāpjas vai nespēj pildīt savus pienākumus, satiksmes ministrs pēc izsoles komisijas ieteikuma iesniedz noteiktā kārtībā Ministru kabinetā attiecīgu tiesību akta projektu par grozījumiem komisijas sastāvā.

7. Izsoles komisijas locekļi, eksperti un novērotāji nedrīkst būt interešu konflikta situācijā. Minētās personas ar savu parakstu apliecina, ka viņas neatrodas interešu konflikta situācijā.

8. Izsoles komisijas lietvedību kārto un citus organizatoriskus un tehniskus jautājumus risina izsoles komisijas sekretārs. Izsoles komisijas sekretārs nav izsoles komisijas loceklis. Izsoles komisijas sekretāru pēc izsoles komisijas priekšlikuma apstiprina satiksmes ministrs.

III. Izsoles komisijas

pienākumi un tiesības

9. Izsoles komisijai ir šādi pienākumi:

9.1. izstrādāt un noteiktā kārtībā iesniegt Ministru kabinetā konkursa nolikumu neatkarīgas starptautiskas konsultāciju uzņēmējsabiedrības (turpmāk — konsultāciju uzņēmējsabiedrība) izvēlei, kas izstrādātu licenču izsoles nolikumu un saskaņā ar to veiktu izsoli;

9.2. saskaņā ar šo noteikumu 9.1.apakšpunktā minētajiem nolikumiem kontrolēt konsultāciju uzņēmējsabiedrības darbību;

9.3. sniegt atzinumus par konsultāciju uzņēmējsabiedrības veikto izsoles dalībnieku pieteikumu izvērtēšanu un kvalifikācijas pārbaudi (priekšatlasi), kā arī par izsoli un tās rezultātiem;

9.4. iesniegt satiksmes ministram informāciju par izsoles rezultātiem un Ministru kabineta lēmuma projektu par izsoles rezultātiem iesniegšanai Ministru kabinetā.

10. Izsoles komisijai ir šādas tiesības:

10.1. jebkurā laikā pieprasīt un saņemt no konsultāciju uzņēmējsabiedrības informāciju un dokumentus, kas saistīti ar izsoli;

10.2. dot saistošus norādījumus konsultāciju uzņēmējsabiedrībai saskaņā ar šo noteikumu 9.1.punktā minētajiem nolikumiem;

10.3. sniegt ieteikumus satiksmes ministram un ekonomikas ministram par sabiedrības par atklātību "Delna" un citu ieinteresēto sabiedrisko organizāciju piedalīšanos izsoles sagatavošanā un norisē;

10.4. pieaicināt speciālistus un ekspertus konkrētu jautājumu noskaidrošanā.

IV. Izsoles komisijas

darbības organizācija

11. Izsoles komisija izskata iesniegtos dokumentus un informāciju, sagatavo dokumentus, pieņem lēmumus un iesniedz attiecīgu informāciju satiksmes ministram iesniegšanai Ministru kabinetā.

12. Izsoles komisijas kārtējās sanāksmes sasauc izsoles komisijas priekšsēdētājs. Par kārtējo sanāksmi komisijas locekļus informē vismaz divas darbdienas iepriekš un nosūta attiecīgos dokumentus.

13. Ja nepieciešams izlemt kādu steidzamu jautājumu, izsoles komisijas priekšsēdētājs nekavējoties sasauc izsoles komisijas ārkārtas sanāksmi.

14. Izsoles komisijas locekļu pienākums ir piedalīties izsoles komisijas sanāksmēs.

15. Izsoles komisijas sanāksmēs drīkst piedalīties:

15.1. novērotāju statusā (pēc saskaņošanas ar satiksmes ministru un ekonomikas ministru un attiecīgu dokumentu parakstīšanas) — sabiedrības par atklātību "Delna" un citu ieinteresēto sabiedrisko organizāciju pārstāvji;

15.2. padomdevēju statusā — izsoles komisijas uzaicinātie eksperti.

V. Lēmumu pieņemšana

16. Izsoles komisija ir lemttiesīga, ja tās sanāksmē piedalās vismaz divas trešdaļas izsoles komisijas locekļu. Katram izsoles komisijas loceklim ir viena balss.

17. Izsoles komisijas sanāksmes vada izsoles komisijas priekšsēdētājs.

18. Izsoles komisijas sanāksmēs lēmumus pieņem ar vienkāršu balsu vairākumu. Ja balsu skaits sadalās līdzīgi, izšķirošā ir izsoles komisijas priekšsēdētāja balss.

19. Izsoles komisijas sanāksmes protokolē izsoles komisijas sekretārs.

20. Izsoles komisijas sanāksmes protokolā norāda:

20.1. izsoles komisijas sanāksmes datumu, vietu un laiku;

20.2. to izsoles komisijas locekļu vārdu un uzvārdu, kuri piedalās sanāksmē;

20.3. to personu amatu, vārdu un uzvārdu, kuras uzaicinātas vai kurām atļauts piedalīties sanāksmē saskaņā ar šo noteikumu 15.punktu;

20.4. sanāksmes darba kārtību;

20.5. svarīgākos izteikumus un iesniegtos priekšlikumus;

20.6. pieņemtos lēmumus un balsošanas rezultātus par katru lēmumu (balsu skaitu "par", "pret" un "atturas").

21. Izsoles komisijas locekļiem ir tiesības pieprasīt, lai protokolā tiktu ierakstīts viņu atšķirīgais viedoklis.

22. Izsoles komisijas sanāksmes protokolu paraksta visi izsoles komisijas locekļi, kas piedalās sanāksmē, un izsoles komisijas sekretārs.

23. Līdz Ministru kabineta lēmuma par izsoles rezultātiem pieņemšanai paziņojumus presei sniedz tikai izsoles komisijas priekšsēdētājs.

24. Izsoles komisijas sanāksmju protokoli, kā arī izsoles komisijā iesniegtie dokumenti mēneša laikā pēc izsoles nododami Satiksmes ministrijas arhīvā.

Ministru prezidents A.BĒRZIŅŠ

Satiksmes ministrs A.Gorbunovs

 

 

Noteikumi stājas spēkā ar 2001.gada 24.februāri.

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!