Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Kopsavilkums. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 27.11.1998., Nr. 352/354 (1413/1415) https://vestnesis.lv/ta/id/51620

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Kopsavilkums

Vēl šajā numurā

27.11.1998., Nr. 352/354 (1413/1415)

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Kopsavilkums

12.novembra sēdē

Nodeva komisijām likumprojektu:

— "Grozījumi likumā "Par valsts budžetu 1998.gadam"". (dok.nr.11) Nodeva visām komisijām, atbildīgā — Budžeta un finansu (nodokļu) komisija.

Pieņēma lēmumu:

— "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu". (dok.nr.6; nr.6a)

Ievēlēt:

Ārlietu komisiju šādā sastāvā:

Vaira Paegle (TP)

Rihards Pīks (TP)

Aleksandrs Kiršteins (TP)

Indulis Bērziņš (LC)

Valdis Birkavs (LC)

Edvīns Inkēns (LC)

Juris Sinka (TB/LNNK)

Guntars Krasts (TB/LNNK)

Jānis Jurkāns (TSP)

Igors Solovjovs (TSP)

Rišards Labanovskis (LSDA)

Gundars Bojārs (LSDA)

Ainārs Šlesers (JP)

Balsojums: 78 par, 0 pret, 0 atturas

Budžeta un finansu (nodokļu) komisiju šādā sastāvā:

Māris Vītols (TP)

Gundars Bērziņš (TP)

Aigars Kalvītis (TP)

Jēkabs Sproģis (TP)

Ivars Godmanis (LC)

Aija Poča (LC)

Jānis Lāčplēsis (LC)

Robets Zīle (TB/LNNK)

Jānis Straume (TB/LNNK)

Imants Kalniņš (TB/LNNK)

Jānis Urbanovičs (TSP)

Leons Bojārs (LSDA)

Ingrīda Ūdre (JP)

Balsojums: 90 par, 0 pret, 1 atturas.

Juridisko komisiju šādā sastāvā

Vineta Muižniece (TP)

Mareks Segliņš (TP)

Linards Muciņš (LC)

Kristiāna Lībane (LC)

Dzintars Rasnačs (TB/LNNK)

Māris Grīnblats (TB/LNNK)

Boriss Rastopirkins (TSP)

Juris Sokolovskis (TSP)

Imants Burvis (LSDA)

Silvija Dreimane (JP)

Balsojums: 88 par, 0 pret, 0 atturas.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju šādā sastāvā:

Arnis Razminovičs (TP)

Antons Seiksts (LC)

Vanda Kezika (LC)

Pēteris Tabūns (TB/LNNK)

Miroslavs Mitrofanovs (TSP)

Boriss Cilevičs (TSP)

Jānis Leja (LSDA)

Viola Lāzo (LSDA)

Balsojums: 93 par, 0 pret, 0 atturas.

Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju šādā sastāvā:

Dzintars Ābiķis (TP)

Helēna Demakova (TP)

Silva Golde (TP)

Jānis Esta (TP)

Jānis Gaigals (LC)

Kārina Pētersone (LC)

Aida Prēdele (TB/LNNK)

Jakovs Pliners (TSP)

Aleksandrs Bartaševičs (TSP)

Osvalds Zvejsalnieks (LSDA)

Raimonds Pauls (JP)

Balsojums: 92 par, 0 pret, 1 atturas.

Aizsardzības un iekšlietu komisiju šādā sastāvā:

Juris Dalbiņš (TP)

Jāzeps Šņepsts (TP)

Andrejs Panteļējevs (LC)

Vilis Krištopans (LC)

Juris Dobelis (TB/LNNK)

Ģirts Valdis Kristovskis (TB/LNNK)

Oskars Grīgs (TB/LNNK)

Martijans Bekasovs (TSP)

Jānis Čevers (LSDA)

Jānis Ādamsons (LSDA)

Romāns Mežeckis (JP)

Balsojums: 93 par, 0 pret, 0 atturas.

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju šādā sastāvā:

Kārlis Greiškalns (TP)

Jānis Lagzdiņš (TP)

Jānis Škapars (TP)

Jānis Bunkšs (LC)

Guntis Dambergs (LC)

Dzintars Kudums (TB/LNNK)

Aleksandrs Golubovs (TSP)

Kaspars Riekstiņš (LSDA)

Jevgēnija Stalidzāne (JP)

Balsojums: 93 par, 0 pret, 0 atturas.

Tautsaimniecības, agrārās vides un reģionālās politikas komisiju šādā sastāvā:

Andris Šķēle (TP)

Atis Slakteris (TP)

Aivars Tiesnesis (TP)

Kārlis Leiškalns (LC)

Aivars Boja (LC)

Anatolijs Gorbunovs (LC)

Anna Seile (TB/LNNK)

Oļegs Tolmačovs (TSP)

Modris Lujāns (TSP)

Pāvels Maksimovs (TSP)

Arnis Kalniņš (LSDA)

Leonards Stašs (LSDA)

Imants Stirāns (JP)

Balsojums: 92 par, 0 pret, 0 atturas.

Sociālo un darba lietu komisiju šādā sastāvā:

Valdis Ģīlis (TP)

Anta Rugāte (TP)

Helēna Soldatjonoka (LC)

Romualds Ražuks (LC)

Roberts Jurdžs (TB/LNNK)

Vladimirs Makarovs (TB/LNNK)

Andrejs Požarnovs (TB/LNNK)

Oļegs Deņisovs (TSP)

Andrejs Klementjevs (TSP)

Aija Barča (LSDA)

Egils Baldzēns (LSDA)

Andris Bērziņš (JP)

Balsojums: 87 par, 1 pret, 1 atturas.

Mandātu un iesniegumu komisiju šādā sastāvā:

Vineta Muižniece (TP)

Linards Muciņš (LC)

Imants Kalniņš (TB/LNNK)

Martijans Bekasovs (TSP)

Osvalds Zvejsalnieks (LSDA)

Ainārs Šlesers (JP)

Balsojums: 90 par, 0 pret, 1 atturas.

Pieprasījumu komisiju šādā sastāvā:

Gundars Bērziņš (TP)

Dzintars Ābiķis (TP)

Aivars Tiesnesis (TP)

Kārlis Greiškalns (TP)

Jānis Bunkšs (LC)

Aivars Boja (LC)

Antons Seiksts (LC)

Helēna Soldatjonoka (LC)

Dzintars Rasnačs (TB/LNNL)

Pēteris Tabūns (TB/LNNK)

Miroslavs Mitrofanovs (TSP)

Oļegs Deņisovs (TSP)

Jānis Leja (LSDA)

Kaspars Riekstiņš (LSDA)

Jevgēnija Stalidzāne (JP)

Balsojums: 92 par, 0 pret, 0 atturas.

Revīzijas komisiju šādā sastāvā:

Jēkabs Sproģis (TP)

Valdis Ģīlis (TP)

Aigars Kalvītis (TP)

Vanda Kezika (LC)

Aija Poča (LC)

Jānis Gaigals (LC)

Anna Seile (TB/LNNK)

Aleksandrs Bartaševičs (TSP)

Leonards Stašs (LSDA)

Imants Burvis (LSDA)

Ingrīda Ūdre (JP)

Balsojums: 93 par, 0 pret, 0 atturas.

Saimniecisko komisiju šādā sastāvā:

Māris Vītols (TP)

Mareks Segliņš (TP)

Silva Golde (TP)

Arnis Razminovičs (TP)

Romualds Ražuks (LC)

Anatolijs Gorbunovs (LC)

Kārlis Leiškalns (LC)

Vladimirs Makarovs (TB/LNNK)

Dzintars Kudums (TB/LNNK)

Juris Dobelis (TB/LNNK)

Oļegs Tolmačovs (TSP)

Modris Lujāns (TSP)

Leons Bojārs (LSDA)

Arnis Kalniņš (LSDA)

Imants Stirāns (JP)

Balsojums: 90 par, 1 pret, 0 atturas.

Nacionālās drošības komisiju šādā sastāvā:

Juris Dalbiņš (TP)

Andris Šķēle (TP)

Atis Slakteris (TP)

Jāzeps Šņepsts (TP)

Andrejs Panteļējevs (LC)

Ivars Godmanis (LC)

Vilis Krištopans (LC)

Roberts Jurdžs (TB/LNNK)

Oskars Grīgs (TB/LNNK)

Guntars Krasts (TB/LNNK)

Jakovs Pliners (TSP)

Andrejs Kļementjevs (TSP)

Boriss Rastopirkins (TSP)

Jānis Čevers (LSDA)

Jānis Ādamsons (LSDA)

Romāns Mežeckis (JP)

Balsojums: 89 par, 0 pret, 0 atturas.

Pilsonības likuma izpildes komisiju šādā sastāvā:

Jānis Lagzdiņš (TP)

Jānis Škapars (TP)

Jānis Esta (TP)

Anta Rugāte (TP)

Jānis Lāčplēsis (LC)

Guntis Dambergs (LC)

Aida Prēdele (TB/LNNK)

Aleksandrs Golubovs (TSP)

Aija Barča (LSDA)

Rišards Labanovskis (LSDA)

Balsojums: 88 par, 0 pret, 1 atturas.

Eiropas lietu komisiju šādā sastāvā:

Rihards Pīks (TP)

Helēna Demakova (TP)

Aleksandrs Kiršteins (TP)

Vaira Paegle (TP)

Edvīns Inkēns (LC)

Kristiāna Lībane (LC)

Valdis Birkavs (LC)

Kārina Pētersone (LC)

Andrejs Požarnovs (TB/LNNK)

Ģirts Valdis Kristovskis (TB/LNNK)

Roberts Zīle (TB/LNNK)

Juris Sinka (TB/LNNK)

Boriss Cilevičs (TSP)

Juris Sokolovskis (TSP)

Igors Solovjovs (TSP)

Egils Baldzēns (LSDA)

Gundars Bojārs (LSDA)

Viola Lāzo (LSDA)

Andris Bērziņš (JP)

Balsojums: 91 par, 0 pret, 0 attturas.

— "Par Silvijas Dreimanes ievēlēšanu Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā". (dok.nr.13) Balsojums: 90 par, 0 pret, 1 atturas.

— "Par Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas apstiprināšanu". (dok.nr.12) Balsojums: 93 par, 0 pret, 0 atturas.

Saeimas preses dienests

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!