Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.

Piekrītu
  • Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Ministru kabinets
Oficiālajā izdevumā publicē:
  • Ministru kabineta noteikumus, instrukcijas un ieteikumus. Tie stājas spēkā nākamajā dienā pēc izsludināšanas, ja tiesību aktā nav noteikts cits spēkā stāšanās termiņš;
  • Ministru kabineta rīkojumus. Tie stājas spēkā parakstīšanas brīdī;
  • Ministru kabineta sēdes protokollēmumus. Tie stājas spēkā pieņemšanas brīdī.

Ministru kabineta izdotos tiesību aktus publicēšanai nosūta Valsts kanceleja. Tie publicējami parasti divu darbdienu laikā pēc dokumenta saņemšanas.

TIESĪBU AKTI, KAS PAREDZ OFICIĀLO PUBLIKĀCIJU PERSONAS DATU APSTRĀDE

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 1994. gada 19. aprīļa rīkojums Nr. 167 "Par Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordināciju". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 3.05.1994., Nr. 52 (183) https://vestnesis.lv/ta/id/57253

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Krievijas Federācijas Bruņoto Spēku izvešanas grafiks no Latvijas Republikas teritorijas 1994.gadā

Vēl šajā numurā

03.05.1994., Nr. 52 (183)

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: rīkojums

Numurs: 167

Pieņemts: 19.04.1994.

RĪKI
Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

Ministru kabineta rīkojums Nr. 167-r

Rīgā 1994. gada 19. aprīlī (prot. Nr. 21 3. §)

Par Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordināciju

Izveidot Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordinācijas komisiju (tālāk tekstā — "koordinācijas komisija") šādā sastāvā:

Komisijas priekšsēdētāja

A. Bataraga — Ekonomikas ministrijas valsts sekretāre

Komisijas priekšsēdētaja vietnieki:

D. Cālītis — Ekonomikas ministrijas Kredītu realizācijas nodaļas vadītājs

D. Nereta — Finansu ministrijas Ārējo ekonomisko sakaru departamenta Starptautisko kredītu nodaļas vadītāja

Komisijas locekļi:

I. Kupča — Finansu ministrijas Starptautisko kredītu nodaļas galvenā ekonomiste

1. Pilvere — Zemkopības ministrijas Ražošanas prognozēšanas un finansēšanas departamenta direktore

T. V. Talents — Labklājības ministrijas Farmācijas departamenta direktors

A. Ošs — Ekonomikas ministrijas Enerģētikas attīstības un resursu bilances departamenta direktors

A. Skulte — Zemkopības ministrijas Valsts meža dienesta Meža izmantošanas attīstības departamenta direktors

2. Apstiprināt pievienoto koordinācijas komisijas nolikumu.

3. Izveidot Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu atmaksāšanas rezerves fondu (tālāk tekstā — "rezerves fonds"), apstiprināt pievienoto rezerves fonda nolikumu un atvērt rezerves fondam atsevišķu norēķinu kontu.

4. Izveidot Ekonomikas ministrijā Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas realizācijas darba grupu (Project Implementation Unit), kura veic komisijas sekretariāta funkcijas un koordinē Latvijas Republikas ministriju un uzņēmējsabiedrību darbību, kas saistīta ar dokumentu sagatavošanu atbilstoši Pasaules bankas un Japānas Eksporta un importa bankas prasībām. Ekonomikas ministrijai piešķirt minētajai darba grupai nepieciešamās štata vienības.

5. Ar kredītu programmu realizāciju saistītos izdevumus segt no rezerves fonda līdzekļiem.

6. Izteikt Ministru kabineta 1994. gada 15. februāra rīkojuma Nr. 64-r "Par Japānas Eksporta un importa bankas kredīta izmantošanu" 1. punktu šādā redakcijā:

"1. Japānas Eksporta un importa bankas kredīta izmantošanas koordināciju veikt Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordinācijas komisijai un kredīta izmantošanas vadību veikt Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas realizācijas darba grupai (Project Implementation Unit)."

7. Atzīt par spēku zaudējušu Ministru kabineta 1993. gada 30. novembra rīkojumu Nr. 132-r "Par Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas koordinācijas darba grupas izveidošanu Latvijā".

Ministru prezidents V. BIRKAVS

Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs O. KEHRIS

APSTIPRINĀTS
ar Ministru kabineta
1994. gada 19. aprīļa rīkojumu Nr. 167-r

Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordinācijas komisijas

NOLIKUMS

1. Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordinācijas komisija (tālāk tekstā — "koordinācijas komisija") koordinē Latvijas Republikas ministriju un uzņēmējsabiedrību darbību kredītu programmu realizācijas jomā.

2. Koordinācijas komisija Ministru kabineta noteiktajos ietvaros veic kredīta līdzekļu sadali:

2.1. izsludina un organizē atklātus konkursus;

2.2. veic konkursā iesniegto projektu atlasi;

2.3. nosaka kredītu lietošanas termiņus;

2.4. kontrolē kredīta līdzekļu izmantošanu un sniedz pārskatu Ministru kabineta Ekonomikas un finansu komitejai par kredītu programmu realizācijas gaitu.

3. Koordinācijas komisija kontrolē un koordinē Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu atmaksāšanas rezerves fonda darbību.

4. Koordinācijas komisija sagatavo ceturkšņa un gada pārskatu par kredītu programmu realizāciju un iesniedz to Pasaules bankai un Japānas Eksporta un importa bankai.

5. Koordinācijas komisija katra finansu gada beigās nodrošina kredītu neatkarīgu pārbaudi un nosūta pārbaudes rezultātus Pasaules bankai un Japānas Eksporta un importa bankai.

6. Koordinācijas komisijas darbību nodrošina sekretariāts, kura funkcijas veic Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu programmas un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas realizācijas darba grupa Ekonomikas ministrijā.

Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs O. KEHRIS

APSTIPRINĀTS
ar Ministru kabineta
1994. gada 19. aprīļa rīkojumu Nr. 167-r

Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu atmaksāšanas rezerves fonda

NOLIKUMS

1. Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu atmaksāšanas rezerves fonda (tālāk tekstā — "rezerves fonds") izveidošanas mērķis ir nodrošināt līdzekļu rezervi kredītu atmaksāšanai un ar kredītu realizāciju saistīto izdevumu segšanu, kā arī uzkrāt līdzekļus jaunu kredītu izsniegšanai.

2. Rezerves fonda līdzekļus veido papildu procentu maksājumi, kuru likmi nosaka Pasaules bankas Rehabilitācijas kredītu un Japānas Eksporta un importa bankas kredītu programmas koordinācijas komisija (tālāk tekstā — "koordinācijas komisija"), kā ari fonda ieskaitītās soda naudas par nokavētajiem maksājumiem.

3. Rezerves fonda līdzekļus izlieto:

3.1. jaunu kredītu izsniegšanai;

3.2. procentu maksājumiem vai pamatmaksājumiem gadījumos, ja kāds kredīta izmantotājs nespēj veikt nepieciešamos maksājumus vai kavē maksājumu izdarīšanu;

3.3. kredītu apkalpošanas izdevumu segšanai, pamatojoties uz Finansu ministrijas apstiprināto tāmi.

4. Līdzekļus no rezerves fonda izmaksā pēc Finansu ministrijas rīkojuma, bet to izlietojumu koordinē un kontrolē koordinācijas komisija.

5. Rezerves fonds atrodas Latvijas Bankā.

Ekonomikas ministrs, Ministru prezidenta biedrs O. KEHRIS

Oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!