• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Saeimas Prezidijā: Par 2002. gada 28. janvāra sēdi. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 7.02.2002., Nr. 21 https://www.vestnesis.lv/ta/id/58559

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Saeimas Prezidijā:
Par 2002. gada 4. februāra sēdi

Vēl šajā numurā

07.02.2002., Nr. 21

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).

Saeimas Prezidijā:

Par 2002. gada 28. janvāra sēdi

 

1. Sēdē izskatīja 16 saņemtos likumprojektus, par kuriem Prezidijs līdz ar savu atzinumu par to tālākvirzīšanu ziņos Saeimas sēdē.

2. Apstiprināja izsludināšanai Saeimas 2002. gada 31. janvāra sēdes darba kārtību.

3. Pieņēma lēmumu par atbilžu sniegšanu uz deputātu jautājumiem 2002. gada 31. janvārī pulksten 17.

4. Pieņēma zināšanai informāciju par plānotajiem pasākumiem Saeimā no 28. janvāra līdz 3. februārim.

5. Pieņēma lēmumu par grozījumiem Saeimas Prezidija 2001. gada 13. decembra lēmumā “Par Saeimas štatu sarakstu 2002. gadam”.

6. Nolēma nodot Budžeta un finansu (nodokļu) komisijai Saeimas lēmuma projekta sagatavošanai Latvijas Bankas prezidenta I.Rimšēviča iesniegumu par Latvijas Bankas prezidenta vietnieka amata kandidāta izvirzīšanu.

7. Apstiprināja komandējumus:

1) Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītājam R.Ražukam un delegācijas sekretārei I.Sticenko laikā no 2002. gada 9. februāra līdz 12. februārim uz Maskavu (Krievija);

2) EDSO Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas vadītājai H.Demakovai, delegācijas locekļiem R.Jurdžam, A.Seikstam un delegācijas sekretāram I.Aizstrautam laikā no 2002. gada 20. februāra līdz 26. februārim uz Vīni (Austrija).

8. Pieņēma zināšanai šādus pārskatus par komandējumiem:

1) Baltijas asamblejas Prezidija vadītājas vietnieka, Baltijas asamblejas Latvijas delegācijas vadītāja R.Ražuka pārskatu par Baltijas asamblejas Prezidija locekļu komandējumu uz Viļņu 2002. gada 10. un 11. janvārī;

2) pārskatu par Tehnikas nodaļas vecākā speciālista V.Savicka komandējumu uz Bredu (Nīderlande) 2002. gada 13.–20. janvārī;

3) specializētā atašeja LR pārstāvniecībā Eiropas Savienībā I.Kriškānes pārskatu par Eiropas Parlamenta janvāra sesiju Strasbūrā (Francija).

Saeimas sekretāres biedrs A.Bartaševičs

 

 

Par 2002. gada 31. janvāra sēdi

 

1. Apstiprināja izdevumu tāmi Saeimas Prezidija rīkotajai pieņemšanai par godu Eiropas starpparlamentu pareizticīgās asamblejas konferencei Latvijā 2002. gada 11.—14. februārī.

2. Izskatīja deputātes V.Paegles iesniegumu un attaisnoja viņas kavējumu Saeimas 31. janvāra sēdē.

3. Apstiprināja komandējumu Saeimas specializētajam atašejam LR pārstāvniecībā Eiropas Savienībā I.Kriškānei laikā no 2002. gada 5. februāra līdz 9. februārim uz Strasbūru (Francija).

4. Pieņēma zināšanai Latvijas EPPA delegācijas vadītājas V.Paegles pārskatu par komandējumu uz Eiropas Padomes parlamentārās asamblejas sesiju Strasbūrā (Francija) 2002. gada 21.—25. janvārī.

Saeimas sekretāres biedrs A.Bartaševičs

 

 

Lēmums par atbilžu sniegšanu

uz deputātu jautājumiem

2002.gada 31.janvārī pulksten 17

Saeimas Prezidijs nolemj:

Izziņot jautājumus, uz kuriem tiks sniegtas atbildes 2002. gada 31. janvārī plkst. 17.

 

1. Dokuments, reģ. Nr.153. Deputātu J.Jurkāna, J.Sokolovska, A.Golubova, B.Rastopirkina, M.Bekasova, P.Maksimova, O.Tolmačova, J.Plinera, M.Lujāna un A.Bartaševiča jautājums — ekonomikas ministram Aigaram Kalvītim:

Par PVAS “Latvijas kuģniecība” privatizācijas noteikumiem

A.god. Kalvīša kungs! Ministru kabineta 2001. gada 27. decembra rīkojumā Nr. 642 ir noteikts, ka “Latvijas kuģniecības” privatizācijai jānodrošina maksimāli ieņēmumi Valsts īpašuma privatizācijas fondā. Tomēr, pēc vairāku neatkarīgu ekspertu domām, Privatizācijas aģentūras apstiprinātie privatizācijas noteikumi nenodrošinās šā mērķa sasniegšanu. Tāpēc lūdzam Jūs atbildēt uz šādiem jautājumiem:

1. Vai 32 procentu “Latvijas kuģniecības” akciju pārdošana publiskajā piedāvājumā par sertifikātiem nesamazinās potenciālo pircēju interesi iegādāties 51 procentu akciju par naudu?

Vai tas nesamazinās par naudu pārdodamo akciju tirgus cenu?

2. Vai nebūtu pareizāk publiskajā piedāvājumā par sertifikātiem vispirms pārdot nelielu akciju daļu, pēc tam pasludināt privatizējamo akciju sabiedrību par publisku un pārdot biržā 51 procentu akciju par naudu, turpinot akciju pārdošanu publiskajā piedāvājumā tikai pēc tam, kad pabeigta akciju pārdošana par naudu?

3. Ja akcijas par naudu pārdos atklātā izsolē, tad kāpēc privatizācijas noteikumos paredzēts noteikt akciju maksimālo cenu?

Vai šāds noteikums nevajadzīgi neierobežos iespējamos ienākumus no akciju pārdošanas?

4. Kāpēc nevar visu 51 procentu akciju pārdot biržā par naudu brīvā izsolē, kurā neierobežoti piedalītos gan vietējie, gan arī ārvalstu pircēji?

Kāpēc nepieciešams pārdodamo akciju dalījums vietējā un starptautiskajā laidienā?

Pēc kādiem kritērijiem tiks veikts šis sadalījums, kas to apstiprinās?

Kā tiks novērsts iespējamais voluntārisms, nosakot sadalījuma apmērus?

 

 

2. Dokuments, reģ. Nr. 154. Deputātu L.Bojāra, V.Lauska, J.Čevera, A.Kalniņa un V.Lāzo jautājums — Ministru prezidentam A.Bērziņam:

Par Latvijas Garantiju aģentūras darbību

Tā kā no LB budžeta ir iedalīti līdzekļi Latvijas Garantiju aģentūras darbībai, lūdzam sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem:

1. Kādam nolūkam ir dibināta Latvijas Garantiju aģentūra?

2. Cik lieli valsts budžeta līdzekļi iedalīti šīs aģentūras darba nodrošināšanai?

 

 

3. Dokuments, reģ. Nr.155. Deputātu L.Bojāra, V.Lauska, V.Lāzo, H.Soldatjonokas un J.Čevera jautājums — Ministru prezidentam Andrim Bērziņam:

Par Valsts ieņēmumu dienesta modernizāciju

Valsts ieņēmumu dienests nepārtraukti, vairāku gadu garumā tiek modernizēts. Tā kā darba uzlabošanai tiek tērēti lieli naudas līdzekļi, tad lūdzam sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem;

1. Kad tiks pabeigta VID modernizācija?

2. Kad un kas apstiprināja VID modernizācijas plānu?

3. Kas izsludināja konkursus atsevišķu plāna daļu veikšanai, tehnikas iegādei un noteica samaksu lielumu?

4. Kādi ir sasniegtie rezultāti?

5. Kāds ir iedalīto valsts budžeta līdzekļu sadalījums pa gadiem no Valsts ieņēmumu dienesta dibināšanas laika?

 

 

4. Dokuments, reģ. Nr.156. Deputātu L.Bojāra, J.Čevera, V.Lauska, A.Kalniņa un A.Barčas jautājums — Ministru prezidentam Andrim Bērziņam:

Par VAS “Latvijas valsts meži” darbību

Tā kā VAS “Latvijas valsts meži” organizē valstij piederošā meža apsaimniekošanu, lūdzam sniegt atbildes uz šādiem jautājumiem:

1. Kādi pasākumi tiek veikti, lai atjaunotu izcirstās meža platības un koptu esošās?

2. Vai meža kopšanas un atjaunošanas darbi tiek veikti pilnā apmērā?

3. Vai tiek veikta meža ceļu un novadgrāvju uzturēšana kārtībā un jaunu izbūve?

 

 

5. Dokuments, reģ. Nr.157. Deputātu L.Bojāra, H.Soldatjonokas, O.Grīga, G.Freimaņa un V.Lauska jautājums — Ministru prezidentam A.Bērziņam:

Par sevišķi bīstamo infekciju laboratoriju

Visas pasaules sabiedrību satrauc iespējamie bioloģisko ieroču lietošanas draudi, tāpēc lūdzam atbildēt uz šādiem jautājumiem:

1. Vai Latvijā vienīgā sevišķi bīstamo infekciju laboratorija atbilst sevišķi bīstamo infekciju izraisītāju meklēšanai?

2. Vai Latvijā ir izstrādātas drošības prasības šāda veida laboratorijām?

Rīgā 2002. gada 28. janvārī Saeimas priekšsēdētājs J.Straume

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!