• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
"Latvijas Vēstnesis. Dokumenti" - ir iznākusi 9. burtnīca. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.04.2001., Nr. 62 https://www.vestnesis.lv/ta/id/7389

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministriju un nozaru dokumenti un informācija "Latvijas Vēstnesī" šajā nedēļā

Vēl šajā numurā

20.04.2001., Nr. 62

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).

“Latvijas Vēstnesis. Dokumenti” — ir iznākusi 9. burtnīca

Godātie lasītāji, kārtējā valsts normatīvo tiesību aktu burtnīca pie Jums dodas ar Ministru kabineta noteikumiem par aizsargājamiem dendroloģiskajiem stādījumiem. Tie izdoti šā gada 20. martā saskaņā ar likuma “Par īpaši aizsargājamām dabas teritorijām” trīspadsmitā panta otro daļu un nosaka apmēram deviņdesmit dabas pieminekļus — aizsargājamos dendroloģiskos stādījumus — divdesmit divos Latvijas rajonos. Visvairāk tādu ir Liepājas rajonā — desmit parki (Kalētu, Krotes, Langsēžu, Štakeldangas u.c.) un Sakas pagasta Ostbahas baronu kapu dendroloģiskie stādījumi. Bauskas rajonā ir deviņi, un trīs no tiem atrodas Stelpes pagastā: “Graši”, “Iztekas” un “Timuki”. Rīgas rajonā ir astoņi dabas pieminekļi, tajā skaitā trīs Baldones pilsētā ar lauku teritoriju: Baltās pils parks, sanatorijas parks un Paula Galenieka dendroloģiskie stādījumi “Rozītēs”. Pa septiņiem šādiem stādījumiem ir Daugavpils rajonā un Kuldīgas rajonā, pieci — Limbažu rajonā, pa četriem — Alūksnes, Cēsu, Ludzas, Tukuma, Valmieras un Ventspils rajonā, pa trim — Aizkraukles, Ogres, Saldus un Talsu rajonā, bet pa diviem — Madonas, Preiļu un Valkas rajonā. Dobeles rajona Tērvetes pagastā dabas piemineklis ir “Sprīdīšu” dendroloģiskie stādījumi, Gulbenē — Emzes parks, bet Rēzeknes rajona Ozolaines pagastā — Laizānu parks. Noteikumiem ir astoņdesmit deviņi pielikumi. Tajos dota dabas pieminekļa shēma, robežu apraksts un norādīts šīs teritorijas īpašnieks.

Jūsu “LV”

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!