• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Ministru kabineta 2003. gada 25. novembra noteikumi Nr. 662 "Lubānas mitrāju kompleksa konsultatīvās padomes nolikums". Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 28.11.2003., Nr. 168 https://www.vestnesis.lv/ta/id/81546

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Ministru kabineta noteikumi Nr.663

Grozījums Ministru kabineta 1996.gada 20.augusta noteikumos Nr.336 "Noteikumi par īpaša režīma zonu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā"

Vēl šajā numurā

28.11.2003., Nr. 168

PAR DOKUMENTU

Izdevējs: Ministru kabinets

Veids: noteikumi

Numurs: 662

Pieņemts: 25.11.2003.

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).

 

Ministru kabineta noteikumi Nr.662

Rīgā 2003.gada 25.novembrī (prot. Nr.61, 12.§)

Lubānas mitrāju kompleksa konsultatīvās padomes nolikums

Izdoti saskaņā ar Valsts pārvaldes iekārtas likuma 13.pantu

1. Lubānas mitrāju kompleksa konsultatīvā padome (turpmāk — padome) ir koleģiāla konsultatīva institūcija, kuras mērķis ir veicināt Lubānas mitrāju kompleksa — starptautiskas nozīmes mitrāja — dabas aizsardzības un saimniecisko interešu saskaņošanu.

2. Padomes galvenās funkcijas ir veicināt un atbalstīt sadarbību starp valsts un pašvaldību institūcijām, nevalstiskajām organizācijām, citām juridiskajām un fiziskajām personām un ārvalstu institūcijām, lai īstenotu Lubānas mitrāju kompleksa un tajā esošo īpaši aizsargājamo dabas teritoriju izveidošanas un aizsardzības mērķus un nodrošinātu teritorijas ilgtspējīgu attīstību.

3. Padomei ir šādas tiesības:

3.1. sniegt ieteikumus valsts un pašvaldību institūcijām, nevalstiskajām organizācijām, kā arī citām juridiskajām un fiziskajām personām to darba pilnveidošanai atbilstoši Lubānas mitrāju kompleksa un tajā esošo īpaši aizsargājamo dabas teritoriju izveidošanas un aizsardzības mērķiem;

3.2. pieaicināt padomes darbā nozaru speciālistus un ekspertus, kā arī citu valsts un pašvaldību institūciju pārstāvjus;

3.3. izskatīt ar Lubānas mitrāju kompleksu un tajā esošajām īpaši aizsargājamām dabas teritorijām saistītos dabas aizsardzības plānus un teritorijas plānojumus, kā arī būvprojektus, infrastruktūras attīstības projektus un koncepcijas, kas var būtiski ietekmēt ekosistēmas, un izvērtēt to atbilstību Lubānas mitrāju kompleksa un tajā esošo īpaši aizsargājamo dabas teritoriju izveidošanas un aizsardzības mērķiem.

4. Padomē ir pa vienam pārstāvim no Dabas aizsardzības pārvaldes, Latvijas Vides aģentūras, Zemkopības ministrijas, Valsts meža dienesta, Teiču dabas rezervāta administrācijas, Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes, Madonas reģionālās vides pārvaldes, Aiviekstes meliorācijas sistēmu valsts pārvaldes, Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts zivsaimniecības pārvaldes, Latvijas Dabas fonda, Latvijas Ornitoloģijas biedrības, Latvijas Universitātes Bioloģijas institūta, Daugavpils Universitātes, Lubānas pilsētas domes, Varakļānu pagasta padomes un citām pašvaldībām, kas atrodas Lubānas mitrāju kompleksa teritorijā.

5. Padomes personālsastāvu apstiprina vides ministrs.

6. Padome no padomes locekļu vidus, aizklāti balsojot, ievēlē padomes priekšsēdētāju un padomes priekšsēdētāja vietnieku (turpmāk — priekšsēdētāja vietnieks). Padomes priekšsēdētāju un priekšsēdētāja vietnieku ievēlē uz diviem gadiem.

7. Padomes priekšsēdētāja prombūtnes laikā viņa pienākumus veic priekšsēdētāja vietnieks.

8. Padomes priekšsēdētājs plāno un organizē padomes darbu, apstiprina padomes sēžu darba kārtību un pēc padomes pilnvarojuma pārstāv padomi.

9. Padomes sēdes sasauc pēc padomes priekšsēdētāja ierosinājuma vai ja to pieprasa vairāk nekā viena trešdaļa no padomes locekļiem. Padomes sēdes ir atklātas, un tās notiek ne retāk kā reizi pusgadā. Par padomes sēdes sasaukšanu padomes locekļus informē nedēļu pirms paredzētās padomes sēdes.

10. Padome ir lemttiesīga, ja tās sēdē piedalās vairāk nekā puse no padomes locekļiem.

11. Padomes sēdē lēmumus pieņem ar vienkāršu balsu vairākumu, atklāti balsojot. Ja balsis sadalās vienādi, izšķirošā ir padomes priekšsēdētāja balss. Padomes lēmumus nosūta visām ieinteresētajām fiziskajām un juridiskajām personām, un tiem ir ieteikuma raksturs.

12. Padomes sēdes protokolē un padomes lēmumus ieraksta protokolā. Ja kāds padomes loceklis nepiekrīt pieņemtajam lēmumam, attiecīgā padomes locekļa viedokli pēc viņa pieprasījuma ieraksta protokolā. Protokolu paraksta padomes priekšsēdētājs un sēdes protokolētājs.

13. Padomes darbību materiāltehniski nodrošina un tās lietvedību kārto Dabas aizsardzības pārvalde sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un reģionālajām vides pārvaldēm.

Ministru prezidenta vietā — tieslietu ministrs A.Aksenoks

Vides ministrs R.Vējonis

Redakcijas piebilde: noteikumi stājas spēkā ar 2003.gada 29.novembri.

 

 

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!