• Atvērt paplašināto meklēšanu
  • Aizvērt paplašināto meklēšanu
Pievienot parametrus
Dokumenta numurs
Pievienot parametrus
publicēts
pieņemts
stājies spēkā
Pievienot parametrus
Aizvērt paplašināto meklēšanu
RĪKI

Publikācijas atsauce

ATSAUCĒ IETVERT:
Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija 11.saraksts. Publicēts oficiālajā laikrakstā "Latvijas Vēstnesis", 20.05.2004., Nr. 80 https://www.vestnesis.lv/ta/id/88786

Paraksts pārbaudīts

NĀKAMAIS

Latvijas Sociālistiskā Partija
1.saraksts

Vēl šajā numurā

20.05.2004., Nr. 80

RĪKI
Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā. Piedāvājam lejuplādēt digitalizētā laidiena saturu (no Latvijas Nacionālās bibliotēkas krājuma).

Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija

11.saraksts

Eiropas Parlamenta vēlēšanām
2004. gada 12. jūnijā

Deputātu kandidātu saraksts

N.p.k.

Vārds, uzvārds

Dzimšanas gads

Pilsonība

Dzīvesvieta

Izglītība

Darbavieta

1.

Juris Bojārs

1938

Latvijas

Rīga

augstākā

Latvijas Universitātes Vadības un ekonomikas fakultātes
Starptautisko attiecību institūts

2.

Dainis Īvāns

1955

Latvijas

Rīga

augstākā

Rīgas dome

3.

Jānis Ādamsons

1956

Latvijas

Rīga

augstākā

Nav

4.

Pēteris Krīgers

1953

Latvijas

Rīga

augstākā

Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība

5.

Viola Lāzo

1954

Latvijas

Rīga

augstākā

Eiropas projektu direktore “Global Network”

6.

Jānis Dinevičs

1948

Latvijas

Rīga

augstākā

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas Satiksme”

7.

Uldis Egīls Bērziņš

1944

Latvijas

Rīga

augstākā

Nav

8.

Juris Zaķis

1936

Latvijas

Rīga

augstākā

Baltijas Krievu institūts

9.

Baiba Rozentāle

1955

Latvijas

Rīga

augstākā

Bezpeļņas organizācija, valsts uzņēmums
“Latvijas Infektoloģijas centrs”

10.

Māris Tralmaks

1949

Latvijas

Rīga

augstākā

Rīgas dome

11.

Oskars Grīgs

1943

Latvijas

Tukuma rajons

vid. speciālā

Z/S “Atmiņas” Tukuma raj., Tumes pag.

12.

Dainis Urbanovičs

1957

Latvijas

Jūrmala

augstākā

Jūrmalas pilsētas dome

13.

Osvalds Joksts

1938

Latvijas

Jēkabpils rajons

augstākā

Latvijas Policijas akadēmija

14.

Ansis Dobelis

1982

Latvijas

Rīga

vidējā

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas birojs

15.

Sandra Grīnberga

1963

Latvijas

Rīga

augstākā

Rīgas dome

16.

Jānis Kalnačs

1943

Latvijas

Rīga

augstākā

Latvijas Zinātņu akadēmijas Fizikālās enerģētikas institūts

17.

Vanda Zamicka-Bergendāle

1977

Latvijas

Rīga

augstākā

J.Salenieka juridiskais birojs “Reforma”

18.

Osvalds Zvejsalnieks

1944

Latvijas

Rēzekne

augstākā

Rēzeknes Mākslas vidusskola;
Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle

Priekšvēlēšanu programma

Eiropa ir sociāldemokrātijas ideju šūpulis. Latvijas sociāldemokrāti pirmie iestājās par neatkarīgas Latvijas valsts izveidi, vadīja pret Krievijas impēriju un vācu baroniem vērsto 1905. gada revolūciju un sekmēja neatkarības atjaunošanu 1990. gadā.
Latvijas Republika ir izpildījusi LSDSP Programmas stratēģisko ārpolitikas mērķi – iestāšanos Eiropas Savienībā (ES). Sociālā taisnīguma un solidaritātes principu iestrādi ES pamatlīgumos ir nodrošinājuši tieši sociāldemokrāti, kuri kopā ar viņu atbalstītājiem veido visietekmīgāko spēku Eiropas Parlamentā. Vēlēšanu laikā LSDSP atzīmē savu 100 gadu jubileju un apzinās, ka LSDSP jāpiebiedrojas sociāldemokrātiem Eiroparlamentā, lai nepieļautu tajā iekļūt viltvāržiem, kas paustu Latvijas neatkarībai naidīgas idejas.
Latvijas sociāldemokrātijas vēsturiskā pieredze liecina, ka, tikai apvienojoties pasaules visspēcīgākajā politiskajā un ekonomiskajā apvienībā ES tās dalībvalstu kopēju interešu aizstāvībai, ir iespējams panākt arī Latvijas valsts galvenos stratēģiskos mērķus – nacionālo drošību, neatkarību neierobežoti tālā nākotnē un tautsaimniecības attīstību ES kopējās ārlietu un drošības, kā arī ekonomiskās politikas ietvaros. LSDSP uzskata Eiropas Savienību arī par garantu stabilām attiecībām ar ASV un Krieviju.
Tomēr iestāšanās ES nedos gaidīto, ja Latvija nenoteiks un ES līmenī stingri neaizstāvēs mūsu valsts interesēm atbilstošu ekonomiskās un sociālās attīstības programmu. Līdz šim nepadarīto darbu saraksts, lai Latvija sekmīgi iekļautos ES, ir milzīgs. Neapmierinošs ir stāvoklis izglītībā, veselības aprūpē, zinātnē, kultūrā un sociālajā nodrošināšanā. Darba algas Latvijā ir starp viszemākajām kandidātvalstu vidū, bet korupcija – viena no visaugstākajām. 2000. gadā apstiprinātā ilglaicīgā ES ekonomiskās attīstības programma – Lisabonas stratēģija – Latvijā netiek īstenota.
Turpretim vislielākajās ES valstīs valdošās sociāldemokrātiskās partijas pirmkārt cenšas garantēt darba cilvēkam vissvarīgāko: nodarbinātību, augstu darba algu, izglītību un cilvēka cienīgu sociālo nodrošinājumu vecumā.
LSDSP kā Latvijā vienīgā Eiropas Sociāldemokrātiskās partijas locekle Eiropas Parlamentā būs par:
— demokrātisku ES Konstitūciju, kas garantēs arī mazo valstu intereses;
— nāciju Eiropu, kurā vienādi respektē visas dalībvalstis;
— ES prezidentūras rotāciju;
— komisāru katrai dalībvalstij;
— vairāk balsīm Latvijai ES Padomē;
— ierobežojumiem Latvijas zemes pārdošanai ārvalstniekiem, kamēr mūsu pilsoņu pirktspēja nepacelsies līdz ES līmenim.
LSDSP vērsīsies pret:
— federālu Eiropu, kur valdītu lielvalstis;
— ar lielām pilnvarām apveltītu ES prezidentu;
— Parlamenta izmantošanu par tribīni Latvijai naidīgu ideju izplatīšanai mums nedraudzīgu valstu interesēs;
— nepamatotiem ierobežojumiem Latvijas izstrādājumu eksportam ES tirgū un ES dempingu Latvijā;
— Latvijas darbaspēka pārvietošanās brīvības ierobežošanu ES un tā diskrimināciju sociālajā nodrošināšanā;
— Latvijas stratēģisko monopolu un galveno dabas resursu privatizāciju.
LSDSP Programmas pamatmērķis ir ES labklājības valsts izveide Latvijā, kas jāsekmē Latvijas līdzdalībai ES.
Eiropas Parlamentā, kas apstiprina ES budžetu, LSDSP deputāti īpašu uzmanību veltīs:
— ievērojamai ES līdzekļu palielināšanai nodarbinātības jomā, jaunu darbavietu radīšanā, dzimstības pieauguma, darba ražības kāpināšanas, izglītības, zinātnes sekmēšanā, dzīves līmeņa paaugstināšanā un dabas aizsardzībā;
— sociālās nodrošināšanas likumu unificēšanai, kas jaunajām dalībvalstīm ļautu ātrāk sasniegt citu dalībvalstu sociālo garantiju pakāpi;
— Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu attīstības sekmēšanai ar ES subsīdijām un konkurētspējas nodrošināšanai Eiropas tirgū;
— Latvijas lauku atpalicības samazināšanai, pieprasot papildu subsīdijas lauksaimniecības attīstībai un Latvijai izdevīgas ES lauksaimniecības politikas reformai;
— dažādu reģionu attīstības līmeņu atšķirību mazināšanai un finansējuma nodrošināšanai pašvaldību pienākumu pilnvērtīgai izpildei;
— ES piešķirto finanšu līdzekļu lietpratīgai izdalīšanai pa nozarēm Latvijai;
— tiesiskas valsts principu ieviešanai un stingrai nodrošināšanai Latvijā;
— ES lēmumu saskaņošanai ar ES pilsoņu interesēm;
— netaisnīgu ierobežojumu atcelšanai vai samazināšanai jaunajām dalībvalstīm.
Ar Latvijas pilsoņu atbalstu LSDSP šajās vēlēšanās piepulcēsies Eiropas Parlamentā tā visietekmīgākajam spēkam, sekmēs katra mūsu valsts iedzīvotāja labklājības pieaugumu, sociālo drošību un likuma aizsardzību.

Ziņas par deputātu kandidātiem

(Pēc kandidāta parakstītās informācijas)

1. Juris Bojārs

Dzimis 1938. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Latvijas Universitātes Vadības un ekonomikas fakultātes Starptautisko attiecību institūts. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): PSRS Diplomātiskā akadēmija (1987), Doktorantūra; PSRS Diplomātiskā akadēmija (1980), Aspirantūra; PSRS VDK Augstākā skola (1966), Starptautiskās attiecības, specialitāte referents; Ogres Mežrūpniecības tehnikums (1957), Tehniķis.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Esmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Universitātes Vadības un ekonomikas fakultātes Starptautisko attiecību institūts; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Domes valdes loceklis.

Ģimenes stāvoklis: precējies; sieva - Emma Bojāre, dēls - Gundars Bojārs, dēls - Andrejs Bojārs. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā; angļu - brīvi (lasu lekcijas, rakstu zinātniskos darbus); zviedru - brīvi (lasu, rakstu, runāju); vācu - varu runāt, lasu zinātnisko literatūru.

2. Dainis Īvāns

Dzimis 1955. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Rīgas Dome. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Valsts universitāte (1978), Filoloģijas fakultātes Latviešu valodas un literatūras nodaļa.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Rīgas Dome, Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētājs; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Priekšsēdētājs; Rīgas Dome, Deputāts; Latvijas Žurnālistu savienība, Biedrs; Latvijas Tautas frontes muzeja Sabiedriskā padome, Padomes loceklis.
Ģimenes stāvoklis: precējies, 5 bērni. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - brīvi, vācu - ar vārdnīcas palīdzību.

3. Jānis Ādamsons

Dzimis 1956. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: nav. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Kijevas Augstākā Jūras-kara flotes politiskā skola (1979), Augstākā politiskā, kara flotes stūrmanis; Bauskas 1.vidusskola (1975).
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Valdes loceklis; Sporta klubs “Rīga”, Valdes loceklis.
Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, vācu - sarunvalodas līmenī.

4. Pēteris Krīgers

Dzimis 1953. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Maskavas kultūras institūts (1982), Kultūrizglītības darbs - aspirantūra; Latvijas Valsts konservatorija (1978), Kultūrizglītības darbs.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Priekšsēdētājs; Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūra, Konsultatīvās padomes loceklis; Studiju programmu akreditācijas komisija, Loceklis.
Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu valoda - dzimtā, angļu - sarunvalodas līmenī, vācu - sarunvalodas līmenī.

5. Viola Lāzo

Dzimusi 1954. g. Dzimums: sieviete. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Eiropas projektu direktore “Global Network”. Kādas izglītības iestādes beigusi (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Valsts universitāte (1978), Žurnālistikas specialitāte; Rīgas 3. vidusskola (1973).
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijusi, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojusies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojusies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Eiropas projektu direktore “Global Network”; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Priekšsēdētāja biedre, Ārlietu komitejas vadītāja; LSDSP Sieviešu apvienība, Priekšsēdētājas vietniece; Latvijas Žurnālistu savienība, Valdes locekle; Eiropas Kustība Latvijā, Valdes locekle.
Ģimenes stāvoklis: šķīrusies, 2 bērni. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, augstākā valsts valodas prasmes pakāpe; angļu - profesionālas lietošanas prasme; vācu - profesionālas lietošanas prasme; franču - profesionālas lietošanas prasme.

6. Jānis Dinevičs

Dzimis 1948. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas Satiksme”. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Ar Darba Sarkanā Karoga ordeni apbalvotais Rīgas Politehniskais institūts (1971), Inženiera - elektriķa specialitāte.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas Satiksme”; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Ģenerālsekretārs, valdes loceklis; Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Rīgas Satiksme”, Padomes loceklis; Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Gosupi”, prokūrists.
Ģimenes stāvoklis: precējies, sieva Vija, dēls Dāgs, mazmeita Terēze. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, vācu - sarunvalodas līmenis.

7. Uldis Egīls Bērziņš

Dzimis 1944. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: nav. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Ļeņingradas Valsts universitāte (1971), Orientālistikas fakultāte, Turku valoda un literatūra.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Rakstnieku savienība, Biedrs; Latvijas PEN-centrs, Biedrs.
Ģimenes stāvoklis: precējies, 2 bērni. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, spāņu - sarunvalodas līmenī, vācu - sarunvalodas līmenī , angļu - brīvi, zviedru - brīvi.

8. Juris Zaķis

Dzimis 1936. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Baltijas Krievu institūts. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Universitāte (1999), Profesors vides pārvaldībā; Latvijas Zinātņu akadēmija (1992), Habilitētais doktors fizikā; Latvijas Zinātņu akadēmija (1990), Akadēmiķis; PSRS Vissavienības atestācijas komisija (1981), Profesors cietvielu fizikā; LPSR Zinātņu akadēmija (1976), Fizikas un matemātikas zinātņu doktors; Tartu Valsts universitāte (1966), Fizikas un matemātikas zinātņu kandidāts; P.Stučkas Latvijas Valsts universitāte
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Baltijas Krievu institūts, Profesors.
Ģimenes stāvoklis: precējies, 3 bērni. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - labi, vācu - sarunvaloda.

9. Baiba Rozentāle

Dzimusi 1955. g. Dzimums: sieviete. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Bezpeļņas organizācija, valsts uzņēmums “Latvijas Infektoloģijas centrs”. Kādas izglītības iestādes beigusi (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Rīgas Medicīnas institūts (1979), Ārstniecības fakultāte, ārsta kvalifikācija.

Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijusi, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojusies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojusies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Bezpeļņas organizācija, valsts uzņēmums “Latvijas Infektoloģijas centrs”, Direktore; Rīgas Stradiņa universitāte, Asociētā profesore; Rīgas Dome, Deputāte; Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija, Priekšsēdētāja; Latvijas Ārstu biedrības Sertifikācijas padome, Priekšsēdētāja vietniece; Starptautiskā Infektologu biedrība, Biedre.
Ģimenes stāvoklis: precējusies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - labi.

10. Māris Tralmaks

Dzimis 1949. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Rīgas Dome. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Ar Darba Sarkanā Karoga ordeni apbalvotais Rīgas Politehniskais institūts (1972), Inženiera-elektriķa specialitāte.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Rīgas Dome, Rīgas pilsētas izpilddirektors; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Valdes loceklis, Rīgas organizācijas priekšsēdētājs.
Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - labi.

11. Oskars Grīgs

Dzimis 1943. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Tukuma rajons. Darbavieta: Z/S “Atmiņas” Tukuma raj., Tumes pag. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Kandavas sovhoztehnikums (1980), Tehniķis mehāniķis.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Z/S “Atmiņas” Tukuma raj., Tumes pag., Zemnieks; Brīvās cīņas klubs “Leģenda”, Priekšsēdētājs; Tukuma Brīvo zemnieku apvienība, Priekšsēdētājs; Enduro motosports, Komisijas priekšsēdētājs.
Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu val. - dzimtā, angļu - sarunvaloda, vācu - sarunvaloda.

12. Dainis Urbanovičs

Dzimis 1957. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Jūrmala. Darbavieta: Jūrmalas pilsētas dome. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Valsts universitāte (1981), Ekonomists-matemātiķis.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Jūrmalas pilsētas dome, Tūrisma un kūrorta jautājumu komitejas priekšsēdētājs; Jūrmalas pilsētas dome, deputāts.
Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - sarunvaloda, vācu - sarunvaloda.

13. Osvalds Joksts

Dzimis 1938. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Jēkabpils rajons. Darbavieta: Latvijas Policijas akadēmija. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Ar LU Habilitācijas un promocijas padomes lēm. Nr.22 (1991), Habilitētais tiesību zinātņu doktors; PSRS Valsts un tiesību institūts (1990), Juridisko zinātņu doktors; PSRS Valsts un tiesību institūts (1984), Juridisko zinātņu kandidāts; Neklātienes Augstākā partijas skola (1969), Politologs; Ogres Mežrūpniecības tehnikums (1956), Tehniķis-tehnologs.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Policijas akadēmija, Civiltiesību katedras vadītājs; Latvijas Policijas akadēmija, Civiltiesību katedras profesors; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), Domes valdes loceklis.
Ģimenes stāvoklis: šķīries. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - brīvi, vācu - sarunvaloda.

14. Ansis Dobelis

Dzimis 1982. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas birojs. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Saldus pilsētas 2.vidusskola (2001); Cieceres internātpamatskola (1998).
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas birojs; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Jaunatnes lietu referents; S/O “Jaunatnes sociāldemokrātiskā savienība” (JSS), Prezidents.
Ģimenes stāvoklis: neprecējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - labi, vācu - vāji.

15. Sandra Grīnberga

Dzimusi 1963. g. Dzimums: sieviete. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Rīgas Dome. Kādas izglītības iestādes beigusi (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Valsts konservatorija (1988), Izpildītājmākslinieka, kameransambļu mākslinieka, mūzikas pedagoga specialitāte.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijusi, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojusies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojusies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Rīgas Dome, Deputāte, Informācijas un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja; A/S “Elijas projekts”, Padomes locekle; Rīgas Meža aģentūra, Konsultatīvās padomes locekle; Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija, Rīgas organizācijas priekšsēdētāja vietniece.
Ģimenes stāvoklis: šķīrusies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, vācu - labi, angļu - labi.

16. Jānis Kalnačs

Dzimis 1943. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: Latvijas Zinātņu akadēmijas Fizikālās enerģētikas institūts. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Valsts universitāte (1965), Pusvadītāju fizika.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Latvijas Zinātņu akadēmijas Fizikālās enerģētikas institūts, Vadošais pētnieks; SIA “Virsma”, Direktors; Latvijas Tehnoloģiskais centrs, Padomes loceklis; Rīgas Tehniskās universitātes Promocijas padome, Padomes loceklis; Latvijas Atkritumu saimniecības asociācija, Padomes loceklis; SIA “Rīgas ūdens”, Padomes priekšsēdētājs; Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partija, Domes loceklis.

Ģimenes stāvoklis: precējies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā (izglītības) valoda; vācu - brīvi lasu, saprotu, varu sarunāties; angļu - brīvi lasu, saprotu, varu sarunāties.

17. Vanda Zamicka-Bergendāle

Dzimusi 1977. g. Dzimums: sieviete. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rīga. Darbavieta: J.Salenieka juridiskais birojs “Reforma”. Kādas izglītības iestādes beigusi (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Baltijas Krievu institūts (1999), Juriste.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijusi, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojusies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojusies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): J.Salenieka juridiskais birojs “Reforma”; S/O Čigānu biedrība (Ame Roma), Valdes priekšsēdētāja.
Ģimenes stāvoklis: precējusies. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - labi, angļu - labi, franču - mācos.

18. Osvalds Zvejsalnieks

Dzimis 1944. g. Dzimums: vīrietis. Pilsonība: Latvijas.
Dzīvesvieta (rajons vai republikas pilsēta): Rēzekne. Darbavieta: Rēzeknes Mākslas vidusskola; Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle. Kādas izglītības iestādes beidzis (kurā gadā, kādā specialitātē vai programmā): Latvijas Mākslas akadēmija (1992), Mākslas maģistra grāds; Latvijas Mākslas akadēmija (1971), Mākslinieks, gleznotājs, zīmēšanas-rasēšanas skolotājs.
Vai viņš ir vai ir bijis PSRS, Latvijas PSR vai ārvalstu valsts drošības dienestu, izlūkdienestu vai pretizlūkošanas dienestu štata darbinieks: Neesmu bijis, neesmu.

Vai viņš ir vai nav sadarbojies ar PSRS vai Latvijas PSR valsts drošības dienestiem, izlūkdienestiem vai pretizlūkošanas dienestiem kā šo dienestu ārštata darbinieks, aģents, rezidents vai konspiratīvā dzīvokļa turētājs: Neesmu sadarbojies.
Vai pēc 1991.gada 13.janvāra viņš ir vai nav darbojies PSKP (LKP), Latvijas PSR Darbaļaužu internacionālajā frontē, Darba kolektīvu apvienotajā padomē, Kara un darba veterānu organizācijā, Vislatvijas Sabiedrības glābšanas komitejā vai tās reģionālajās komitejās: Neesmu darbojies.

Amati (arī amati biedrībās, arodbiedrībās, politiskajās, reliģiskajās un citās sabiedriskajās organizācijās): Rēzeknes Mākslas vidusskola, Direktors; Latvijas Mākslas akadēmijas Latgales filiāle, Profesors.
Ģimenes stāvoklis: precējies; dēls - Jāzeps Valters Zvejsalnieks. Latviešu valodas un citu ES oficiālo valodu prasmes pašnovērtējums: latviešu - dzimtā, angļu - pamatzināšanas sarunvalodas līmenī.

Tiesību aktu un oficiālo paziņojumu oficiālā publikācija pieejama laikraksta "Latvijas Vēstnesis" drukas versijā.

ATSAUKSMĒM

ATSAUKSMĒM

Lūdzu ievadiet atsauksmes tekstu!